ID: 1331 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: is_for_you 0 Yorum 77 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölmez Dekorasyon İzmir
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
122
konular
122
mesajlar
05-11-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
27-10-2020, Saat: 00:04
Ölmez Dekorasyon isimli firma, İzmir bölgesinde hizmet etmekte olan bir iç mimarlık ofisidir. Ölmez Dekorasyon Firmasının ofisi bulunduğu bölgede oldukça öne çıkmış ve hizmetleri ile kendini kanıtlamış bir İç Mimarlık ofisidir. İzmir İlinin Karşıyaka İlçesinde faaliyet gösteren ofis, ev ve iş yerleriniz için sizlere inanılmaz tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Ölmez Dekorasyon sizler için İç Mimarlık, Anahtar Teslim Tadilat, İç Dekorasyon işleri, Ev ve İşyeri Tadilatları olarak birçok alanda hizmet veriyor. Faaliyet gösterdiği bölge olan İzmir’in Karşıyaka İlçesinde ve diğer bölgeler arasında yapmış olduğu çalışmalar ve referanslar sayesinde, piyasada bulunan diğer dekorasyon firmalarının önüne geçmiş durumdadır. İç Mimarlık fiyatları konusunda da diğer firmalardan farklı olarak oldukça uygun fiyatlar karşılığında hizmet vermektedir.

Karşıyaka İlçesi Tuna Mahallesinde denize çok yakın olan ofisi ile oldukça dikkat çeken Ölmez Dekorasyon Firması, yapmış olduğu çalışmalar ve projeler ile müşterilerini memnun bırakmayı başarmış bir firmadır. Bulunduğu bölgede müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarını sürdüren Ölmez Dekorasyon, sektöründe ne kadar başarılı ve yaratıcı olduğunu kendi ofis planlaması ile de müşterilerine göstermeye devam ediyor.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi