ID: 1693 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 71 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara Boşanma Avukatı Hizmetleri
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
158
konular
158
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
05-07-2021, Saat: 20:53
Boşanma, ne yazık ki başlangıçta mutlu olan daha sonra sonu hüzün ile biten birlikteliklerin son evresi olarak kabul edilir çoğu zaman. Boşanma sürecine ise velayet, nafaka, mal paylaşımı ve maddi, manevi tazminat süreçleri de dahil olmaktadır. Psikolojik travmaların da dahil olduğu bu gibi evreler çerçevesinde boşanmak kimi zaman zor kimi zaman kolayca yaşanabilmektedir. Özellikle karşı tarafa daha fazla zarar vermek isteyen ya da ayrılığa karşı tarafa zarar vermek umuduyla sürdüren taraflar arasında anlaşmazlıklar yaşanabilir. Ankara boşanma avukatı hizmetleri bu gibi durumlar karşısında sorunsuz olarak boşanmak isteyen kişi ya da çiftlere yadım etmektedir. Geri dönülmesi güç ya da zor süreçler öncesi hukuki çerçeve kapsamında medeni bir şekilde kişilerin ayrılması gerekmektedir. Bu nedenle bu hassas sürecin ivedilik ile ele alınması gerekmektedir.

İstanbul boşanma avukatı hizmetleri bu sürecin ne kadar hassas ve profesyonel olarak incelenmesi gerektiğini bildiğinden dolayı uzun zaman ve maddiyat harcayacağınız birçok yükümlülükten kurtulmanızı amaçlar.
Boşanma sebepleri daha çok anlaşmalı boşanma davası, şiddetli geçimsizlik ya da evlilik birliğinin temelden sarsılması gibi nedenlerle yaşanırken genelde anlaşmalı boşanma davaları dışındaki boşanma davaları oldukça çetin geçmektedir. Boşanmaya etki eden birçok faktör olduğu gibi genelde çıkan sonuçlar mahkemeye sunulan delil ve gerekçelere göre farklılık göstermektedir. Boşanmak çoğu zaman zahmetli bir işlemdir. Sizde Kadıköy boşanma avukatı gibi hizmetler ve daha fazla bilgi için www.yasingirgin.av.tr adresine gelebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi