ID: 1333 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 200 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avukat Hakan Ekiz
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
145
konular
145
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
Wink  28-10-2020, Saat: 17:03
Hukuk, hayatın her alanında adalet duygusunun temellerinin sağlandığı bir alandır. Aynı zamanda sosyal ve ticari hayat gibi temel yaşam alanlarının kurallarını ve işleyişini düzenleyen bir kavramdır. Hayatın her alanında vicdan terazimizle birlikte hukuk terazisinin kullanmamız bizi insan yapacak en önemli özelliğimizdir. İşte bu hususları dikkate alarak kariyer hayatına başlayan Hakan Ekiz, hukuk ve adalet kavramının bilinci ışığında avukatlık mesleğini icra eden başarılı bir hukuk insanıdır.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av Hakan Ekiz, 1994 yılı eylül ayında adım attığı 1 nolu anfi de hissettiği “hak ve adalet savunuculuğu” ruhuna uygun olarak eğitiminin lisans bölümünü altı sene sonunda tamamlamıştır. Zorlu bir eğitim hayatından sonra staj dönemini de İstanbul 1. Levent’te tamamlayarak bir avukat üstadı ile birlikte hukuk bürosunun kapısını müvekkillerine açmıştır.

İlk etapta birlikte yol aldığı meslektaşı ile Cağaloğlu yokuşunda boğaz manzaralı bir ofis açan Avukat Hakan Ekiz birkaç sene sonra Şişli’ye ofisini taşımıştır. Bu sırada T.P.E Marka vekilliği sınavını geçerek Yasal “Marka Vekili” olmuştur. Ekiz Hukuk Bürosu bünyesinde çalışmalarını sürdüren ve her zaman kendisini geliştirme hedefinde olan Av. Hakan Ekiz, Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Ekonomi Hukuku üzerine yüksek lisans tamamlamıştır.

Hakan Ekiz, önleyici hukuk alanında da Kemerburgaz Üniversitesi Arabuluculuk Eğitimini tamamlayarak Resmi Arabulucu olmuştur. Avukat Hakan Ekiz müvekkillerinin her türlü hukuki ihtiyaçlarına yönelik akılcı ve çözüm odaklı hukuk hizmetlerine devam etmektedir.  Bilgi ve iletişim için avukathakanekiz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi