ID: 1292 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 188 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bahçelievler Halı Yıkama Şirketleri
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
133
konular
133
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
30-09-2020, Saat: 21:46
Halı yıkama sektöründe adını duyurmuş olan Etiket Halı Yıkama olarak sizler için en profesyonel halı yıkama hizmetini vermektedir. Bahçelievler, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa başta olmak üzere pek çok semtte halı yıkama gerçekleştirmektedir. Özenle ve profesyonel makinalarla gerçekleştirilen halı yıkamalarda en zorlu lekeler dahi kolaylıkla temizlenerek halılarınız ilk günkü gibi sizlere teslim edilmektedir.

Mutlu müşteri prensiplerine bağlı olarak faaliyetini gerçekleştiren firmamız Bahçelievler halı yıkama, Gaziosmanpaşa halı yıkama ve Bayrampaşa halı yıkama firmaları arasında hizmet vermektedir. Fabrikada yıkaması gerçekleştirilecek olan halılar her bütçeye uyum sağlayan fiyatlandırmalar doğrultusunda yıkanmaktadır. Sizlerin kolaylıkla halı yıkama hizmetinden yararlanabilmesi adına firmamız profesyonel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışma gerçekleştirmektedir.

Etiket Halı Yıkama sizler için birbirinden farklı onlarca halı türünün yıkamasını gerçekleştirmektedir. Etiket Halı Yıkama farkı ile yıkanan halılarınız kısa süre içerisinde kurutma işlemi gerçekleştirilerek istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Güvenilir, kaliteli ve profesyonel prensiplere sahip olan firmamız tüm halılarda antibakteriyel şampuanlar kullanmaktadır. Evinizden ücretsiz olarak alınan halılar birkaç gün içerisinde yıkama ve kurutma işlemleri gerçekleştirildikten sonra istediğiniz adrese ücretsiz bir şekilde teslim edilmektedir. Firmamız Etiket Halı Yıkama, halı yıkama hizmetinin yanı sıra; koltuk yıkama ve stor perde yıkama işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Firmamızın iletişim adreslerinden iletişime geçerek halı, koltuk ve stor perde yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için hemen haliyikamaciniz.net adresine gelebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi