ID: 1311 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 153 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bursa Kick Boks Eğitimi Alma
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
145
konular
145
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
07-10-2020, Saat: 04:06
Bursa kick boks, özellikle küçük yaşlarda başlanılarak yapılan ve gelecek vaat eden sporların başında gelmektedir. Bu sporla uğraşan insanların bedensel ve zihinsel bir şekilde hızlı gelişmeler gösterdiği; daha etkin bireyler olma konusunda güçlü adımlar attığı görülmüştür. Nilüfer Boks Salonları bu bağlamda öğrencileri, bilhassa spor alanında meslek sahibi olmak isteyenleri; eğitimler ve programlar doğrultusunda hazırlayarak onları seviyelerine uygun bir şekilde eğitmekte ve gelecekleri için onlara belirli sertifikalar vererek spor hayatını sürdürmeyi amaçlayanlar için meslek kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

Kick boks sporu icra edilirken vücudun belli bazı bölgeleri aktif bir şekilde çalıştırılır ve o bölgelerde bulunan yağlar erir. Spor salonumuzda görev alan deneyimli antrenörlerimizden savunma taktiklerini doğru bir şekilde tüm ayrıntılarıyla beraber öğrenebilirsiniz. Antrenmanlarda bu sporun doğasında bulunan çok yönlü egzersizleri yaptıkça uğraştığınız işlerde başarılı olduğunuzu, kararlılığınızın ve kendine güveninizin yükselen bir ivmeyle arttığını gözlemleyeceksiniz.

Milli Takımlar Antrenörü Sefer Güneş, daima milli sporcular yetiştirmek ve Türk sporuna kazandırmak adına kick boks sporunu profesyonel bir şekilde yapmak isteyen öğrencilere eğitim vermektedir. Her yaşa uygun bir şekilde verilen; temel eğitimden başlayarak profesyonel eğitim alanına kadar uzanan bu yolculukta, sizler de Nilüfer kick boks eğitimi almak için profesyonel mekanlarda eğitim görmelisiniz. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan spor salonumuz, oldukça merkezi ve kolay ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır. Sizde hemen bilgi almak için www.bizimsalon.net sitesine gelebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi