ID: 1287 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 464 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doğal Tereyağı Ürünleri Sitesi
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
158
konular
158
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
30-09-2020, Saat: 02:14
Doğal tereyağı ürünleri satışı gerçekleştiren ve uzun yıllardır gıda sektöründe hizmet veren firmamız pek çok kişinin ilk tercihi olmayı başarmaktadır. Sunduğu ürünler, satışı gerçekleştirilen ürünlerin sertifikalı olması ve ücretsiz teslimat avantajlarının bulunması sebebiyle sektör içerisinde pek çok insan tarafından bilinmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren ve en üst seviyede tutmak adına her geçen gün kendini geliştiren firmamız Recep Acar Süt & Süt Ürünleri, bünyesinde satışının gerçekleştirdiği tüm ürünlerin organik olmasına dikkat etmektedir. Doğal olan ürünlerin sertifikaları ile birlikte satışlarının gerçekleştirilmesi bu adımda oldukça büyük önem taşımaktadır.

Recep Acar Süt & Süt Ürünleri aracılığı ile sizler de online olarak; eski kaşar ürünlerikarakovan çiçek balı siparişi, doğal tereyağı ürünleri, Erzincan tulum peyniri ve Erzurum yeşil peyniri siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın web sitesinde yer alan online alışveriş sepetine satın almak istediğiniz ürünü ekledikten sonra adres ve kart bilgileriniz ile alışverişinizi tamamlamanız mümkündür. Firmamız alışveriş sürecinde güvenilir ödeme yöntemlerini sunmaktadır ve kredi kartı ile şifreli ödeme gerçekleştirmeniz için hizmet vermektedir. Belirli bir miktar alışverişleriniz sonrasında firmamız tarafından alışverişinize ek indirim avantajları sağlanmaktadır.

Firmamız pek çok doğal ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Sizler için ürünler kategoriler halinde sunularak istediğiniz ürüne daha kolay ulaşmanız sağlanmaktadır. Kategorilerde yer alan tüm ürünler organik, kaliteli ve doğaldır. Firmamızın sunduğu ürün kategorileri aracılığıyla; doğal tereyağı, organik peynirler, Erzurum civil peyniri, yöresel ürünler, doğal kaşar peyniri ve organik bal başta olmak üzere pek çok organik ürüne ulaşmanız mümkündür. Firmamızın satışını gerçekleştirdiği organik ürünler online sipariş ile Türkiye’nin her şehrine kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Profesyonel paketleme gerçekleştiren firmamız ürünlerin herhangi bir zarar görmeden sizlere ulaşmasını sağlamaktadır. Alışverişinizi gerçekleştirirken ürün açıklamaları kısmında yer alan açıklama alanından ürünlerin detaylı bilgisine ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz sorular için ise firmamız sizlere online danışma hattı hizmeti sunmaktadır. Uzun çalışma saatlerinde çevrimiçi olarak her türlü sorunuzun cevaplandırılmasını sağlayan online danışma hattı www.recepacarsut.com sitesinde mevcuttur. Sizler de ücretsiz olarak online danışma hattından hizmet alabilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi