ID: 1302 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: tourniers 0 Yorum 294 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Çok Tercih Edilen Camci Firmalari
ChromaX Theme
Çalışkan Üye
*
34
konular
34
mesajlar
20-02-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
04-10-2020, Saat: 01:20
Camın modern yaşamda birçok kullanımı vardır. Örneğin, yalıtımlı ve özel işlem görmüş cam, sıcak veya soğuk havada tutar ve ses ile yoğuşmayı kontrol eder. Temperli ve lamine cam, kapıları ve pencereleri daha güvenli hale getirir. Büyük pencerelerin, cam kapıların, tavan pencerelerinin ve güneş odası eklentilerinin yaratıcı kullanımı, binaları aydınlık, havadar ve davetkar hale getirir. [b]Camci[/b]lar bu farklı cam ürünleri yerleştirmede uzmanlaşmıştır. Birkaç camcı plastik, granit, mermer ve cam yerine kullanılan diğer malzemelerle çalışır. Bazıları camın dayanıklılığını veya güvenliğini artıran filmler veya laminatlarla çalışır.

Evlerde camcılar pencereleri, aynaları, duş kapılarını ve küvet muhafazalarını takar veya değiştirir. Masa ve vitrinler için cam takarlar. Ticari iç mekan projelerinde, camcılar ağır, genellikle kazınmış, dekoratif oda bölücüler veya güvenlik pencereleri gibi öğeler yerleştirir.

Cam kaplama projeleri ayrıca süpermarketler, otomobil bayileri, bankalar vb. İçin vitrin camlarının değiştirilmesini içerebilir. Motorlu araçlarda camı değiştiren ve tamir eden işçiler bu profilde kapsanmamaktadır. Çoğu büyük ölçekli inşaat işi için, cam önceden kesilir ve bir fabrikada veya bir yüklenicinin atölyesinde çerçevelere monte edilir. Bitmiş cam, iş sahasına, camcıların yerleştirmesi ve yerine sabitlemesi için hazır olarak gelir. Vantuzlu vinçler veya vinçler kullanan işçiler, kurulum için büyük, ağır cam parçalarını kaldırırlar. Camın çerçevenin içine sabitlenmediği durumlarda, camcılar binaya çelik ve alüminyum kanatlar veya çerçeveler ekleyebilir ve ardından camı klipsler, pervazlar veya diğer tipte tutturucularla sabitleyebilir.

Ayrıntılı billgi için https://camciniz.com/ adresini ziyaret edin.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi