ID: 134 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: osman75 0 Yorum 1017 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ev ve iş yerlerinde hangi alarm sistemleri kullanılmalıdır?
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
113
konular
113
mesajlar
24-08-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
21-09-2019, Saat: 11:05
Alarm sistemleri herkesin alım gücüne ve isteklerine göre farklı paketlerde sunulmaktadır. Özellikle son dönemler de teknolojinin alarm sistemlerine de entegre olması ile belirli standartlar elde edilmiştir. Örneğin siz evde yokken bir hareket olduğunda devreye giren sensörler sayesinde size görüntü aktarımı sağlayan alarm sistemleri de mevcuttur. Hareket halinde size görüntü aktarıp tek tuşla polise konum ve sorun olduğunu ileten sistemler de mevcuttur. Siz öncelikle ev alarm sistemleri için ayırdığınız bütçeyi netleştirmelisiniz. Ayrıca kafanızda, hayalinizde nasıl bir güvenlik sistemi var ona karar vermelisiniz. Ev iş yeri alarm sistemi tavsiyesi almadan önce bu tarz detaylara önem vermeniz daha sağlıklı sonuçlarla tercih yapmanıza sebep olacaktır. Ayrıca bizleri arayarak ya da çalışma ofislerimize gelerek tüm isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Konusunda uzman olan çalışanlarımız sizin istediğiniz tüm detayları sizlere anlatacak ve kafanıza hiçbir soru işareti kalmayacaktır.

Ev iş yeri alarm sistemi tavsiyesi istediğiniz de öncelikle şunlardan söz etmemizde fayda olacaktır. Evinizde tam olarak ne istiyorsunuz? İlk olarak zilinizin kameralı bir sistemle güvenlik ağına bağlanması ve çalındığında otomatikman devreye girmesi gereklidir. Çünkü siz evde yokken kimin geldiğini görmeniz için faydalı olacaktır. Hatta bir kargo bile bekliyorsanız kargocu arkadaşın zili çalıp çalmadığını telefonunuza gelen görüntülü bağlantı ile görebilirsiniz. Eğer bir iş yeri için düşünüyorsanız konu biraz daha detaylı bir hale gelmektedir. Özellikle iş yerlerinde öncelik her zaman güvenlik kameraları ve gerekli olan iş ekipmanları üzerine kuruludur. Örneğin siz bir reklam ofisine sahip olabilirsiniz ve bu ofiste çok pahalı iş ekipmanları bulunabilir. Çok pahalı bilgisayarlar, fotoğraf makineleri gibi. Bunların korunması için ise sadece ofisin kapısını anahtardan kitleyip gitmek mantıklı olmayacaktır. Burada ev ve iş yeri alarm sistemi tavsiyesi aldığınız için bu detaylara da her zaman dikkat etmeniz gereklidir. Çevrenizde çok fazla hırsızlık vakası yaşandığını görmüyor ya da duymuyor olabilirsiniz ancak adli vakaların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Sizler güvenlik sistemleri ile önceden önlem almalısınız.

Yangın ve hırsızlık gibi durumlar evinizin veya iş yerinizin güvenliği önem arz etmektedir. Sizler de alarm sistemlerini taktırıp keyfinizi çıkarabilirsiniz. Güvenlik sistemleri faaliyetleri son yıllara nazaran çok fazla artmakta ve bunun önlemini almazsak çığırından çıkmak üzere olacaktır. Çığ gibi büyüyen sorunları aşmanın tek yolu alarm sistemlerini taktırmalı ve kullanmalıyız. Bu sistemin sağladığı özellikler kamera, hareket sensörleri, sesli ve sessiz konuşmaları kaydetme, yangın(duman) algılayıcı sensörler vb. paket içerikleri oluşmaktadır. İşyeri alarm sistemleri, alarm sistemlerinde iş yeri sahibi iseniz iş yerinize kesinlikle taktırmalı yasal olarak bir olay işlendiğinde iş yerinizin kayıtları incelenerek suçluları teyit amacıyla istenebilmektedir. Sizlerin de bu gibi durumlar başınızın ağrımasını istemiyorsanız alarm sistemlerini kesinlikle taktırmayı ihmal etmemelisiniz. Ucuz alınan mallar hemen bozulacağından garantili ve güvenilir firmalardan almanız sizler için iyi olacaktır. Alarm sistemlerinde kablolu ve kablosuz olmak üzere oluşan paketler de mevcut, isterseniz bilgisayar başından veya telefondan takip edebilmeniz mümkün. Günümüz kablosuz telefonlar için de oluşan paketler de mevcut, kablolu telefona ihtiyaç kalmadan alarm sistemine sahip olabilirsiniz.

Alarm sistemleri firmalardan aldığınız paket içeriğiyle sizlerin ve kurulumu ve onarılınız herşeyi onlara ait sizin yapmanız gereken sadece arayıp istemeniz. Sistem de bozulma veya oluşan aksi bir durumda firmaya giden bildirim uzaktan veya yerinde onarımı sağlanmaktadır. Sistemi sizlere kolay hizmet sunuyor sizlere daha iyi bir hizmet veriyor. Böyle bir sistemle ev ve işyerimizi uzun yıllar koruyabiliriz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi