ID: 1227 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 244 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvenilir Temizlikçi Bul
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
158
konular
158
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
14-09-2020, Saat: 01:51
Yaşam alanının temizliği insan sağlığı açısından oldukça önemli faktörlerden birisidir. Temizlikyolda, sizler için profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik için istediğiniz personel sayısını ve ne kadar süre temizlik hizmeti almak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Sizlerin tercihine sunulan bu seçenekleri belirledikten sonra isterseniz tek seferlik isterseniz paket seçimi yaparak belirli aralıklarla Temizlik Yolda’nın sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Temizlik Yolda; boş ev sonrasında tadilat temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, ev dezenfeksiyonu ve ofis dezenfeksiyonu gibi pek çok hizmeti sunmaktadır. Son derece profesyonel bir ekip ile çalışarak dezenfeksiyon uygulamalarının güvenilirliğinin garantisi siz değerli müşterilere verilmektedir. Sağlık bakanlığının onayı dahilinde dezenfeksiyon uygulaması firmamız Temizlik Yolda tarafından gerçekleştirilmektedir.

Temizlikçi bul uygulamalarının karışıklığından ve güvensizliğinden sıkılan kişiler için ideal olan Temizlik Yolda, web sitesi aracılığı ile üç adımda siparişinizi vermenizi sağlamaktadır. Temizlikçi talebinde bulunmak için ilk olarak sitede yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Kaç personel istediğinizi, yarım gün ya da tam gün temizlik talebinizi ve adres bilginizi girdikten sonra ilk adımı tamamlamış sayılırsınız. Ev temizliği ya da ofis temizliğini belirli aralıklarla yeniletmek isteyen kişilerin paketler kısmından avantaj paketlerini incelemesi bütçe dostu kampanyaları görmesini sağlamaktadır.  İkinci adımda rezervasyonunuzu ve hangi saatler aralığında temizlik talep ettiğinizi belirledikten sonra son adım olarak güvenilir bir şekilde ödemenizi gerçekleştirerek talebinizi oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi için hemen www.temizlikyolda.com sitesine gelebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi