ID: 1467 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: tourniers 0 Yorum 259 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hosting Güvenliği Sağlama
ChromaX Theme
Çalışkan Üye
*
37
konular
37
mesajlar
20-02-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
24-02-2021, Saat: 23:10
Kendi web sitenizi yönetmenin en büyük sorunlarından biri, onu bilgisayar korsanlarından ve siber suçlulardan korumaktır. Bu günlerde, saldırıya uğrayacaksanız gerçekten sağlam bir hostinge sahip olmanız gerekir. Çevrimiçi olarak küçük bir işletme yönetiyorsanız, bir bilgisayar korsanlığı veya veri ihlali, şirketinizi tamamen yok edebilir.

Bu nedenle Ixirhost, web hostinglerde otomatik güncellemeler içeren güvenli sunucular kullanır. Alınan güvenlik uygulamaları, kullanıma sunulur sunulmaz güncellenmiş güvenlik önlemlerini uygular.

Ek olarak, Ixırhost güvenli SSL sertifikaları sunar. Şifreleme düzeyi, web sitenizin yalnızca HTTP yerine HTTPS öneki ile daha güvenli olduğunu tanımlar. Bunu yaparak, müşterilerinizi verilerini korumaya kararlı olduğunuz konusunda uyarır ve bilgisayar korsanlarına daha az korunan bir başkasına geçmelerini söyler.

Ixirhost sunucuları ayrıca sitenizi kötü amaçlı yazılımların ihlallerinden ve virüslerden korumak için özel güvenlik duvarları ve saldırı koruması sunar. Ayrıca, web sitenizi çökertmek isteyen bilgisayar korsanlarına karşı DDoS koruması da sunarlar.

Tüm güvenlik önlemlerini sizin yerine alıp, güvenli bir hosting sunan ixirhostu’u yıllardır kullanan biri olarak size de tavsiye ediyorum. Tabi sitenizin güvenliği konusunda sadece hostingi göz önüne almak yetmiyor. Sitenizi sahte yazılımlardan ve sahte temalardan uzak tutmanız gerekiyor. Sunucu güvenliği konusunda sorun yaşamasanız dahi sunucuya yüklediğiniz kötü amaçlı üretilmiş dosyalar sizi yine riske sokacaktır.

Hosting güvenli olsun, bana sorun çıkarmasın, kafam rahat olsun derseniz, benim tercihim ixirhost.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi