ID: 212 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: ayfareli 0 Yorum 820 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternet Haberleri ve Sosyal İçerik
ChromaX Theme
Emektar Üye
*
333
konular
333
mesajlar
21-08-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
19-10-2019, Saat: 18:06 (Son Düzenleme: 19-10-2019, Saat: 18:21, Düzenleyen: ayfareli.)
HER KİTLEYE HABER, HER KİTLEYE İÇERİK.

[Resim: kitle-masa.png]

2019 yılın son çeyreğinde “yayın hayatı”na başlayan kitle.net web sitesi, teknoloji, finans, oyun, bilim, haber alanlarında içerikleri ve haberleri sizlere sunuyor. Kitle.net; dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknolojik gelişmeleri, teknoloji haberlerini, oyun haberleri ve yeni çıkan oyunlar hakkında inceleme yazılarını, finans sektörü hakkındaki haberlerini içeren bir haber portalıdır. Alanında profesyonel olan ve uzun yıllardır uzmanı olduğu alana gönül vererek bu sektörde yer alan editörler tarafından hazırlanan haber ve inceleme içerikleri görseller, videolar ve teknolojik makaleler ile desteklenmiş bir şekilde ziyaretçilere sunulmaktadır.

Yayın hayatına başladığı tarihten itibaren bağımsız ve özgün bir teknoloji haber portalı olmayı kendisine ilke edinmiş, 7/24 profesyonel bir şekilde internet kullanıcılarına hizmet vererek alanında marka olma amacı taşıyan ve bu amaç doğrultusunda profesyonel adımlar ile ilerleyen bir haber ve bilgi sitesidir.

Dizi incelemeleri okumak isterseniz, bu konuda girilebilecek en ideal sitelerden birisi kitle.net idir. Sitede, her biri özgün ve dolu dolu dizi incelemeleri ve dizi haberleri kendine yer bulmuştur.

İlkelerimiz

Tarafsız habercilik ilkesi ile hareket eden bir haber portalı olarak sitemizde yer alan tüm haberler ve içerikler tarafsız habercilik ilkesine göre hazırlanmaktadır. Habercilik mesleği gereği taraf seçmeden sadece yorumlarımızın yer aldığı ve tarafsızlık ilkesinin ön planda olduğu tüm haberleri ve eğlence içeriklerini sizlere sunuyor.

Açık habercilik ve şeffaf habercilik ilkeleri ile haber değeri taşıyan tüm konuları profesyonel bir şekilde internet habercilik kriterlerin uygun formatlarda sizlere sunuyoruz. Teknoloji konularında önemli – önemsiz olarak konularda ayrım yapmadan, finans sektörü ile ilgili tüm gelişmeleri anlık olarak sizlere sunuyoruz.

Profesyonel habercilik ilkesi gereği; haber niteliği taşıyan tüm konuları, değeri olan tüm gelişmeleri internet habercilik sistemlerine uygun bir şekilde profesyonel formatlar ile sizlere sunuyoruz. İnternet haber sitesi olarak haber değeri taşıyan her bilgiyi sizlere sunuyor, bilgi ve eğlence sayfalarında yer alacak tüm konuları profesyonel habercilik ilkesine uygun olacak şekilde hazırlayıp sizlere sunuyoruz.

Amacımız

Profesyonel bir haber, eğlence, bilgi sitesi olarak gündemi ve gelişmeleri internetten takip edenler için profesyonel formatlar eşliğinde içerikler hazırlıyor ve tüm gelişmeleri sitemizden takip etmeniz için çalışıyoruz. Gerçek ve tarafsız habercilik ilkeleri doğrultusunda, alanında tecrübeli editörlerimiz ile sizlere internet haber portalı olarak hizmet veriyoruz. İnternet dünyasında yer alan, haber, teknoloji, bilim, oyun konularında uzun süredir yayın hayatında olan siteler ile rekabet edebilecek, internet kullanıcılarının gelişmeleri takip edebilecekleri tek adres olarak hizmet verecek, oyun konusunda profesyoneller tarafından yapılan oyun incelemelerinin referans olarak gösterilmesini sağlayacak, finans konusunda sektörü yakından takip ederek yatırımcılar için en doğru ve en hızlı haberleri internet üzerinden yayınlayacak bir site olmak için tüm enerjimiz ile çalışıyoruz.

[Resim: kitle-mobil.png]

Vizyonumuz

Geleceğin haber sitesi olma vizyonu ile yayın hayatına başlayan, editör seçiminden yayınlanacak içeriklere kadar profesyonel bir haber ve eğlence sitesi olmak istiyoruz. İnternet kullanıcılarının gerçek haberleri takip etmek için gönül rahatlığı ile ziyaret edebilecekleri, dünya gündemini takip etmek istediklerinde tıklayacakları ilk internet sitesi olarak yayın hayatımıza devam etmek istiyoruz.

İnternet dünyasında seçenekler çok fazla olduğu için internet kullanıcılarının tek seçeneği olmak, teknolojik gelişmeler için referans alınacak bir internet haberleri sitesi olarak kullanıcılara hizmet vermek, oyun incelemeleri konusunda oyun severler için tek adres olmak, oyun haberleri ile ilgili merak edilen her konu için tarafsız ve eşit bir yaklaşıma sahip olmak, bilim dünyasında meydana gelen gelişmeleri tarafsız ve doğru bir şekilde vererek bilime meraklı kullanıcıların vazgeçilmez sitesi olmaktır. Kitle internet sitesi; geleceğin internet haber portalı olmak ve tarafsız habercilik ilkesi doğrultusunda haberler ve içerikler üreterek çok sayıda seçeneğin yer aldığı internet dünyasında internet kullanıcılarının ziyaret etmek isteyecekleri tak internet sitesi olmak amacı ile hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

7/24 ziyaret edebileceğiniz, aradığınız haberleri bulabileceğiniz, haberleri ve tüm gelişmeleri tarafsız bir şekilde inceleyebileceğiniz bir internet sitesi olan kitle.net haber portalı her yaştan internet kullanıcısı ve her kesimden insan için profesyonel editörler ile çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız her yaştan ve her kesimden insana hizmet veren, farklı kültürlere sahip internet kullanıcılarına eşit yaklaşarak her alanda marka bir internet sitesi olmaktır. Amacını en üst seviye de belirlemiş olan kitle.net internet sitesi bu amaca ulaşabilmek için profesyonel editörler, uzman teknik çalışanlar ile profesyonel bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Diyet Listesi arıyorsanız, yine kitle.net isimli internet adresini tercih edebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi