ID: 1253 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 158 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir Fotoğrafçılık Kursu
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
83
konular
83
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
21-09-2020, Saat: 14:33
Fotoğrafçılık içerisinde pek çok teknik detayı barındıran hobi ve meslek türlerinden birisidir. Tüm detayları ile meslekleri öğrenebilmek adına fotoğrafçılık kursu gerekmektedir. Alanında profesyonel kişiler tarafından İzmir fotoğrafçılık kursunda sizler için özel dersler verilmektedir. Fotoğraf öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı diyen öğrencilerden birisi olmak için sizlerin de İzmir fotoğrafçılık kursundan ders almanız yeterli olacaktır. İstediğiniz yerden ve zamandan sınırsız olarak eğitmenlerimiz aracılığı ile tekrar dersleri görebilir ve olumsuzluk yaşanması durumunda 30 gün para iadesi garantisi ile ders alabilirsiniz.

PhotoPlay tarafından kurulan ve her yaş grubundan insana uzun zamandır fotoğrafçılık hizmeti veren İzmit Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin bir numaralı fotoğrafçılık kurslarından sayılmaktadır. Sık sık yapılan indirimler sayesinde sizler de fırsatları değerlendirerek profesyonel eğitimlerden uygun fiyatlar ile yararlanma avantajını sağlayabilirsiniz.

Sizlerde temel fotoğrafçılık kursu, lightroom kursu, photoshop kursu, daha iyi fotoğraf atölyesi, ileri çekim teknikleri fotoğrafçılık kursu ve yenidoğan fotoğrafçılığı kursu gibi pek çok kursa İzmir fotoğrafçılık kursunda İzmir fotoğrafçılık eğitimi ile sahip olabilirsiniz. Alanında profesyonel eğitmenler sizlerin doğru bir şekilde eğitim alması için her anlamda deneyim ve bilgiye sahiptirler. Eğitim paketini satın aldıktan sonra istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda sınırsız tekrar şansı ile online eğitim videolarına sahip olabilirsiniz. Tüm videolar HD bir şekilde sizlerin ömür boyu yararlanabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir.

Kurs bitiminde kurslara katılan herkese İzmir Fotoğrafçılık Kursu tarafından kurs sertifikası verilmektedir. Online sınavlarda 85 üzeri not alan kişiler ise kurs tarafından üstün başarı sertifikası tarafından ödüllendirilmektedir. Sizler de İzmir Fotoğrafçılık Kursu’nun web sitesi üzerinden kurs ile iletişime geçerek sınırsız avantajlara sahip olacağınız fotoğrafçılık eğitimine kaydınızı gerçekleştirerek eğitiminize başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve eğitimleri incelemek için hemen fotografcilikkursu.com/izmir-fotografcilik-kursu gelebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi