ID: 1257 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 359 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırmızı Oda Bello Divano
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
145
konular
145
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
22-09-2020, Saat: 17:50
TV8 ekranlarında seyirci ile buluşan Kırmızı Oda dizisinin sponsorlarından birisi olan Bello Divano koltukları ile dikkat çekmektedir. Kırmızı Oda Bello Divano koltukları ile mekan ve dekor arasında bağ sağlanmıştır. Hikâyeye uyum sağlayan ve kalitesini ekrandan seyirciye gösteren koltuklar sizlerin de kolaylıkla ulaşabilmesi adına Bello Divano’nun web sitesinde satışa sunulmaktadır. Bello Divano web sitesini ziyaret ederek e katalog aracılığı ile sizler de aradığınız mobilyaya ulaşım sağlayabilirsiniz.  Kırmızı Oda sponsorları arasında olan Bello Divano sponsorlu olsun ya da olmasın her ürününe ve müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem vermektedir.

Bello Divano koltuklar; kalite, rahatlık, şıklık, ulaşılabilirliği ve sağlamlık kriterleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Sizler de ekranda gördüğünüz kusursuz tasarımlara sahip olan Bello Divano koltukları evinize taşımak isterseniz Bello Divano bellodivano.com sitesinden ya da mağazalarından alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bello Divano online olarak modellere ulaşabilmeniz adına web sitesinde e-katalog hizmeti sunmaktadır. E-katalog aracılığı ile satışa sunulan ürünlere ulaşım sağlayabilir ve modelleri inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda dizisinde de tercih edilen Bello Divano koltuklar kalitesi, rahatlığı, şıklığı, ulaşılabilirliği ve sağlamlığı ile sektörde yer alan diğer koltuklardan ayrılmaktadır. Ekranlardan dahi kalitesini belli eden ve pek çok insanın markasını merak ettiği koltuklara sahip olan Bello Divano her ürününe aynı özeni göstermektedir. Profesyonel bir ekip ile üretimi gerçekleştirilen koltuklar ilk aşamadan son aşamaya kadar son derece özenle üretilmektedir. Kırmızı Oda koltukları ve daha fazlasında Bello Divano web sitesi aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Web sitesinde yer alan Whatsapp danışma hattı ve iletişim numaraları üzerinden her türlü sorunuz ve talebinize Bello Divano ekibi kısa süre içerisinde geri dönüş sağlamaktadır.

Kırmızı Oda dizisinde kullanılan ve sponsorluğu gerçekleştirilen koltukların yanı sıra Bello Divano pek çok model koltuk hizmetini vermektedir. Kendi zevk ve beğeni seçeneklerinize göre tercih edebileceğiniz koltuk modelleri arasında; Meriç koltuk takımı, Şölen koltuk takımı, Asos koltuk takımı, Edremit koltuk takımı, Samut koltuk takımı, Erciyes koltuk takımı ve Luna koltuk takımı yer almaktadır. Sizler de TV8 ekranlarında Kırmızı Oda dizisinde gördüğünüz ve büyük bir beğeniye sahip olduğunuz koltuk takımına kısa süre içerisinde yalnızca bir sipariş ile sahip olabilirsiniz. Ekrandaki şıklığın, rahatlığın ve kalitenin evinize taşınması Bello Divano farkı ile oldukça kolaydır.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi