ID: 1220 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 425 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaliteli Reklam Ajansları
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
145
konular
145
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
09-09-2020, Saat: 19:31
Alanında en iyi olmak, çok sayıda müşteriye ulaşmak ve rakiplerin adım adım önüne geçmek en başta gelen ticari isteklerdendir. Bunun için pazarlama stratejilerini ve reklam faaliyetlerini çok iyi yürütmek gerekmektedir. Bunlar, markanın tek başına yapabileceği işlemler olmamakta; mutlaka bir destek ve yardım gerekmektedir. Hem markaya dışarıdan bir gözle bakabilecek ve eksiklerini gözlemleyebilecek hem de markaya firma kadar yakın olabilecek bir ajansa gereksinim duyulmaktadır. Bu ihtiyacı giderebilmek için çok iyi bir araştırma yapmak; kaliteli reklam ajansları belirlemek gerekir.

Dijital reklam süreçleri, bire bir hizmet vermekte olan bir müşteri danışmanıyla doğru bir dijital reklam strateji belirlenerek başlatılır. Yürütülecek kampanyadan beklentinin satış veya tanıtım amaçlı olmasına bağlı olarak izlenecek yola karar verilir. Sonraki adımda hedef kitleye en verimli şekilde nasıl ulaşılabileceğini belirleyecek olan dijital medya planlama takımı devreye girer ve dijital reklam planı oluşturulur. Dijital ajans aşamaları bu şekilde yürütülür.

YouTube reklam kampanyası başlatılmadan önce yapılan araştırmaların başında YouTube reklam fiyatları analizi gelmektedir. YouTube reklam fiyatları; sektöre, bölgeye ve zamana göre değişkenlik gösterebildiği için kampanyalar öncesinde küçük bütçeler ile testler yapılması elzemdir. Bu yüzden YouTube reklam verme süreci öncesi kapsamlı araştırma ve analize ihtiyaç duyulmaktadır.

TV reklam türleri arasında bant ve spot reklam, tv ürün yerleştirme ve çeşitli reklam türleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilenler genelde bant ve spot reklamlar olmaktadır. Spot reklamlar, reklam kuşaklarında her zaman gördüğümüz türde reklamlardır. TV reklam fiyatları reklamın uzunluğuna ve günün hangi zamanında reklam verildiğine göre değişmektedir.

Tüm bu hizmetler gerektiği takdirde; www.scarletmedia.net/tr adresli sitemizde bulunan iletişim yolları üzerinden firmamızla irtibata geçip dijital ve mobil reklamcılıktan kreatif sanat tasarımı ve video prodüksiyonuna, TV medya planlama organizasyonundan açık hava reklamcılığına kadar türlü hizmetleri satın alabilir ve kendinize uygun butik çözümlere de anında ulaşabilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi