ID: 1607 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: Kalavun54 0 Yorum 126 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2 PvP Serverler
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
61
konular
61
mesajlar
07-03-2021
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapıldı
#1
08-05-2021, Saat: 23:32
Site Adı: Pvp Serverler - Metin2 Pvp Serverler - Metin2Serverler.biz.tr
Site Konusu: En Güzel metin2 pvp serverler ve yeni acılan pvp serverler listesini sitemizde bulabilir metin2 pvp ekleyebilirsiniz.

MMORPG kategorisinde yer alan Metin2 oyunu, yıllar önce piyasaya çıkmasına rağmen ülkemiz başta olmak üzere İngiltere ve Almanya gibi ülkelerde hala daha milyonlarca oyuncuya sahip bir oyundur. Oyunun Official yani resmi sunucusunun yanı sıra bir çok farklı özelliklere sahip Pvp serverler adı verilen farklı türlerde versiyonları da bulunmaktadır. PvP Serverler geliştirici ekiplerinin kaynak dosyalarını kullanarak oluşturduğu ve resmi sunucudan bağımsız oyunlardır. Bu oyunlar kendi aralarında Kolay, Orta ve Zor gibi kategorilere ayrılmaktadır. Yine Farmlık türü de son zamanlarda popüler olan bir oyun türüdür. Oyuncuların isteğine göre dizayn edilen bu oyunlar Pay to win yani yatırdıkça kazan mantığının dışında oyuncuların kabiliyetlerine göre dizayn edilmiş oyunlardır.

Metin2 pvp serverler resmi sunucuda bazı özellikleri barındırsa da birçok özelliğin devre dışı kaldığı özel oyunlardır. Örneğin, 1-99 LvL tipi oyunlarda Simya ve Kuşak gibi özellikler devre dışıdır. Yine bu oyunlarda Lycan karakteri de genellikle devre dışı bırakılmaktadır çünkü bir çok metin2 pvp oyuncusu bu tarz serverlerde oynamak istememektedir. Web sitemizde her tipten Metin2 PvP Serverine ulaşabilir ve bu oyunların detaylı tanıtımlarını inceleyebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi