ID: 1426 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: is_for_you 0 Yorum 179 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miramak Manyetik Kireç Önleyici
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
144
konular
144
mesajlar
05-11-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
30-01-2021, Saat: 00:30
Manyetik kireç önleyiciler içerisinde bulanan mıknatıslar sayesinde manyetik alan yaratırlar. Bu manyetik alan kirecin fiziksel yapısını bozarak kirecin sisteme, rezistanslara, kombiye, makinelere yapışmadan sistemden akıp gitmesini sağlar. Manyetik kireç önleyici yani kireç kırıcılar kireci asla yok etmezler, kirecin yapışmasını engelleyip, kirecin vereceği zarar ve arızalardan sizi kurtarırlar.

Bu manyetik alanın daha fazla etki etmesi için ürünün içerisinde bulunan mıknatıslar ve ürünün uzunluğu önemlidir. Türkiyede üretilen Miramak MK37 Gold Manyetik Kireç Önleyici 45 Cm boyu İçerisinde bulunan 20 mıknatıs ve 10 manyetik alan ile sektörün en önemli oyuncusudur.

Manyetik kireç önleyici seçerken önemli hususlardan biri maliyet korkusu ile ürünlerin ortasına ve açık şekilde mıknatıs koyulan ürünlerden uzak durmaktır. Bu tip ürünler hem suyun basıncını düşürecek hem de açıkta suya temas eden mıknatıslar zamanla paslanıp etkisini kaybedecektir. Miramak Manyetik Kireç Önleyicilerin tüm modellerinde mıknatıslar suya temas etmez ve mıknatıslar krom kaplı borunun etrafında yerleştirilmiştir, bu şekilde hem basınç ile oynanmaz hem de sağlıklı su sağlanmış olur.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi