ID: 1664 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: Kalavun54 0 Yorum 81 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Panel ve Soğutma Sistemleri
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
61
konular
61
mesajlar
07-03-2021
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapıldı
#1
16-06-2021, Saat: 20:45
Site Adı: Tamgüç Panel ve Soğutma Sistemleri
Site Konusu: Tamgüç Soğutma Ltd.Şti. - Soğuk Hava Deposu İmalatı ve Diktaş Soğutma Market Buzdolapları İç Anadolu Bölge Bayisi Kurumsal Web Sitesi
Site Yazılımı: Kurumsal

[Resim: DSC09517-1024x833-kopya-400x290.jpg]

Soğuk Hava Deposu başta gıda şirketleri olmak üzere birçok şirket tarafından tercih edilen bir üründür. Bu depoların kullanım amacı, gıdaların tazeliğini korumak ve raf ömrünü arttırmaktır. Depolarda bulunan ürünler ilk gün ki tazeliğini uzun süre koruyabilmektedir. 4 farklı sıcaklık aralığına sahip depolar genellikle ürün işleme ve paketleme bölümlerinde tercih edilmektedir. Gıda ürünlerinin yanı sıra bu depolarda tıbbi ilaçlarda muhafaza edilmektedir.

Soğuk Oda Panelleri soğuk zincirinin en önemli halkalarının başında gelmektedir. Tamgüç olarak uluslararası standartlarda ürettiğimiz paneller, 0,50 mm kalınlıkta üretilmektedir. Kullanılan kilit sistemi ise panellerin yapısını bozmadan kolay bir şekilde monte ve demonte edilebilmektedir. Panellerin tercih edilme sebebi ise; hijyenik olması, kolay temizlenebilmesi ve yüksek enerji tasarrufu sağlamasıdır.

Soğuk oda zincirinin bir diğer önemli parçası ise Soğuk Oda Kapıları ürünleridir. Bu ürünler mevcut zinciri korumakla birlikte sızdırmazlık ve yalıtıma sahip kapılardır. Enerji tasarrufunu üst düzeye çıkartan bu kapılar, uzun vadede sorunsuz bir performans sağlamaktadır. İlgili bağlantılardan web sitemizi ziyaret edebilir ve bu ürünlerin siparişleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi