ID: 1247 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 226 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkçe Youtube Yemek Kanalları
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
158
konular
158
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
19-09-2020, Saat: 22:30
Yemek yapmayı öğrenmek ve yeni tarifler uygulamak isteyen pek çok insan alternatif yollar aramaktadır. Uzun süren eğitimler ve öğrenme garantisi olmayan dersler yerine Youtube yemek kanalları pek çok insana kısa süre içerisinde yemek yapmayı öğretiyor. İçerisinde birbirinden farklı onlarca tarif yer alan Pelin’in Meze Dünyası sizlere sofraların vazgeçilmezi olan mezelerin tariflerini vermektedir. Her meze herkesin ulaşabileceği malzemelerden yapılırken oldukça pratik bir şekilde hazırlanmaktadır.

Tariflerin tamamında video altında yer alan açıklama kısmında gerekli malzemelere yer verilmektedir. Açık açık anlatılan ve kısa videolar halinde sizlerle paylaşılan meze tariflerinde adım adım ilerlemeniz sağlanmaktadır. Youtube yemek tarifleri veren kanallar arasında sizlere yemek bilgisi katan Pelin’in Meze Dünyası her türlü mezeye yer vermektedir. Pelin’in Meze Dünyası kanalını takip ederek sizler de dışarıda satın aldığınız ve yemeye doyamadığınız mezeleri evde yapmayı öğrenebilirsiniz. Kanal güncel olarak güncellenmekte ve haftalık meze tarifleri yüklenmektedir. Sorularınız, görüş ve önerileriniz için Pelin’in Meze Dünyası kanalının alt kısmında yer alan yorum alanından iletişime geçmeniz mümkündür. Meze tarifleri hakkında her türlü sorunuz kısa süre içerisinde yanıtlanmaktadır.

Pelin’in Meze Dünyası kanalına abone olarak ve video bildirimlerini açarak yeni yüklenen tariflerden haberdar olabilirsiniz. Videoları beğenmeyi ve öğrenmek istediğiniz tarifleri yorum alanına bırakmayı unutmayınız. Pelin’in Meze Dünyası sizleri merak ettiğiniz meze tarifleri ile buluşturacaktır. Hemen şimdi www.youtube.com/channel/UCVYA5n_p-e89Pnh6V2QCXDw adresine gelerek kanala abone olabilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi