ID: 1238 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 82 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türk Asıllı Genç İşadamı Ünlü Markaları Peşinden Sürüklüyor
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
83
konular
83
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
17-09-2020, Saat: 00:03
Emin Yilmaz, Hollanda’da yaşayan Türk asıllı genç işadamıdır. Dünyaca ünlü markaların birçok tanıtımını yapmaktadır. Yılmaz, bu özelliği ile pek çok markayı peşinden koşturmakta ve iş hayatında yakaladığı başarı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Tüm bunların yanında Yılmaz, yatırımların ve tanıtımını yaptığı dünyaca ünlü markaların yanı sıra Dubai’de sürdüğü lüks yaşamı ile de kendisini gündeme taşımayı başarmıştır. Bu başarıları ile Emin Yilmaz, 19 yaşında birçok gence de ilham kaynağı olmaktadır.

İş hayatına erken yaşlarda atılan 19 yaşındaki Emin Yilmaz, okul hayatını belirli bir noktadan sonra bitirdiğini ve iş hayatında çalışmaya başladığını söyledi. Yılmaz bir röportajında; “Hayatta ilgimi okuldan çok iş dünyası çekiyordu. Ben de bir noktadan sonra bu hayatımı sonlandırıp, çalışma hayatına atılmaya karar verdim. İlk zamanlar dünyaca ünlü markaların tanıtımını yaptım. Bu markalar arasında, Louis Vuitton, Gucci, Prada, Balenciaga, Hermes, Versace, Armani, Alexander Mcqueen gibi dünya devleri yer alıyordu. Belirli markaların belirli ürünlerini takipçilerime tanıttım. Daha sonra yiyecek sektörüne yatırım yaptım. Özellikle İtalyan mutfağına karşı olan ilgimden dolayı bu alan üzerine yoğunlaştım.” diyerek çalıştığı markalar ve yatırımları hakkında bilgiler vermiştir. Genç yaşına rağmen oldukça başarılı bir kariyer yönetimine sahip olan Yılmaz, ileriki süreçlerde yatırımlarını daha da arttıracağını belirtmiştir.

Yılmaz; “Lüks benim için vazgeçilmez. Okul hayatımdan sonra çalışmaya başlayınca rotamı belirledim ve o doğrultuda adım attım. Aslında doğru zamanda doğru noktada durdum ve hamlemi buna göre yaptım. Kazancımın bir kısmını yatırıma ayırsam da diğer kısmını lüks yaşamım için harcıyorum. 19 yaşında bunu başarmış olmak benim için oldukça keyif verici bir durum. Aslında yaşınızın kaç olduğunun da bir önemi yok. Özellikle sevdiğiniz bir işi yapıyorsanız ve bunda başarılıysanız sizi kimse tutamaz.” diyerek başarısının sırrının sevdiği işi yapmanın ve doğru yatırımlar olduğunu açıklamaktadır. İletişim ve daha fazlası için sizlerde www.emyzofficial.com sitesine gelebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi