ID: 1495 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: is_for_you 0 Yorum 246 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TSM Medikal Akülü Ve Manuel Tekerlekli Sandalye Satışı
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
144
konular
144
mesajlar
05-11-2019
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
14-03-2021, Saat: 13:18

[Resim: tsmmedikal-1024x576.jpg]


Günümüzde yaşanan birçok kaza, hastalık veya sadece yaşlılık sebebiyle önemli sayıda insan hayatına tekerlekli sandalye ile devam etmek zorunda kalmaktadır. İnsanların hayat kalitesini önemli ölçüde düşüren bu durumu bir nebze hafifletebilmek için tekerlekli sandalye üreticileri daha hafif, daha fonksiyonel ürünler tasarlamakta ve üretmektedirler. Tekerlekli sandalye kullanan birinin yaşadığı problemlerden en büyüklerinden biri, herkese aşağıdan bakmak ve yukarıda bulunan nesnelere erişememektedir.

Ayağa kaldıran tekerlekli sandalyeler

Günümüzde üretilen ayağa kaldıran tekerlekli sandalyeler ile, tekerlekli sandalye kullanmak zorunda kalan kişiler istedikleri raflara erişebilmekte, insanlarla yüz yüze, gözlerinin içine bakarak konulabilmektedirler. Bundan dolayı ayağa kaldıran akülü sandalyeler, tekerlekli sandalye kullanmak zorunda kalan birçok insan için ilk tercihlerden biri olmaktadır.

Her İhtiyaç İçin Yüksek Kaliteli Manuel Tekerlekli Sandalyeler

TSM Medikal ürün gamında bulunan onlarca farklı tekerlekli sandalye çeşidi ile farklı bireylerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak onlarca farklı alternatif sunabilmektedir. Özellikle manuel tekerlekli sandalyelerde bireylerin ihtiyaçları çok farklı olabilmektedir. Basketbol gibi sporların icra edilmesi, hava almak için yapılacak sürüşlerde kullanılmak istenen, sadece ev içinde kullanılacak sandalyelerin farklı özellikleri olmak zorundadır.
Farklı ihtiyaçları karşılayabilecek, farklı fiyat bandında ancak yüksek kaliteli ürünlerin piyasada bulunması tam bir eziyet iken TSM Medikal hem satış hem de servis alanında verdiği hizmetle sektöründe rakiplerinin bir adım önünde olmayı başarıyor.

Toptan Tekerleklli Sandalye Alımlarındada Sağlanan Fiyat Avantajı

Medikal ile uğraşan işletmelerin toptan tekerlekli sandalye alımı yapmaları hem maliyet hem de kalitenin sürdürülebilirliği açısından avantajlar sağlamaktadır. Toplu siparişler üretici ve ithalatçı firmalar için de fiyat avantajı sağladığından dolayı fiyatlarda önemli değişiklik olmaktadır.

[Resim: t2.jpg]

TSM Medikal Tarafından Sağlanan Engelliler İçin Ürün Çözümleri:

- Akülü ve Manuel Tekerlekli Sandalye Satışı
- Banyo tuvalet sandalyeleri
- Engelliler ve yaşlılar  için Akülü Scooter
- Medikal ortopedi,  medikal ürünler,  tekerlekli rolatörler
- Refakatçi tekerlekli sandalye
- Çocuk tekerlekli sandalyesi 
- Çocuklar için akülü tekerlekli sandalye
- Tekerlekli sandalye bağışı
- XXL tekerlekli sandalye
- Tekerlekli sandalye minderi  
- Akülü sandalye minderi... ve daha birçok medikal ürünler.

[Resim: tsmmedikalbanner.gif]

TSM Medikal’den Bütçe Dostu Fiyatlar

Eğer akülü tekerlekli sandalye alırken iyi bir firmadan hizmet alırsanız gerek kalite gerekse fiyat konusunda içiniz rahat edebilir. TSM Medikal bu alanda uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle herkesin ihtiyaçlarına uygun ve tercihine itap eden seçenekler sunuyor. Üstelik yönlendirme ile size en uygun sandalyeyi bulmanıza da katkı sağlıyorlar.

https://tekerleklisandalyemerkezi.com.tr/


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi