ID: 1222 Kategori: Yeni Web Siteleri Konu Sahibi: meliketatar 0 Yorum 208 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Ücretsiz İngilizce Dersleri
ChromaX Theme
Kidemli Üye
*
83
konular
83
mesajlar
18-07-2020
Kayıt Tarihi
0
Forum Puanı
SMS Onayı: Yapılmadı
#1
10-09-2020, Saat: 15:04 (Son Düzenleme: 10-09-2020, Saat: 15:13, Düzenleyen: meliketatar.)
Birçoğumuz İngilizce öğrenirken problem yaşıyoruz. Küçük yaşlardan itibaren İngilizce dersi ve eğitimi almış olsak da birçok kelime ezberlemiş olsak da bir türlü akıcı bir şekilde İngilizce’yi konuşamıyoruz. Çünkü bir dil ne kadar çok öğrenilmek istenirse istensin gerçek hayatta o dil kullanılmıyorsa aklımızda yer etmemekte; unutulup gitmektedir.

Öğrenmek ancak doğal yollarla kalıcı hale gelmektedir. Örneğin küçük bir bebek özne, nesne, yüklem nedir bilmez ancak İngilizce onun beyninde yer eder ve bizim yıllarca çalışıp konuşamadığımız İngilizce’yi hemen öğreniverir ve kullandıkça da bu dil onun için refleks hale gelir. Bebeklerin nasıl konuştuğuna bakacak olursak önce izler, dinler ve sonrasında taklit ederler. Biz de aynı şekilde böyle bir dili ancak doğal yollarla öğrenebiliriz. Herkese İngilizce platformu da dinleme, izleme ve kullanma egzersizleri oluşturmuş; hem de bunları ayrı ayrı dersler halinde öğrencilerinin faydasına sunmuştur.

Ders Anlatım Videoları:

https://www.youtube.com/watch?v=gJ7SrpBkqdQ

İngilizce dersleri, bizleri dünya vatandaşı yapmaya yarayan bir araçtır. Sadece dünyayı daha iyi tanımak ve yabancılarla daha rahat iletişim kurabilmek için değil; diğer ülkelere ürün ve hizmet satışı yapabilmek, yabancı ve değerli para birimleri vasıtasıyla gelir elde edebilmek için İngilizce eğitimi oldukça mühimdir.

İngilizce eğitimi için mutlaka İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamak gerekli değildir. Önemli olan İngilizceyi öğrenmeyi istemek, düzenli pratik yapabilecek kaynaklar bulmaktır. İşte Herkese İngilizce kapsamında verilen İngilizce kursu, her yaştan kişi için sınırsız pratik yapabilecekleri ücretsiz bir İngilizce eğitim platformudur.

İngilizce Nasıl Öğrenilir?

https://www.youtube.com/watch?v=KpDiKRkxwKI

Tüm dünyada yaygın bir şekilde konuşulan İngilizce ne yazık ki ülkemizde son derece az sayıda kişi tarafından bilinmektedir. Avrupa’da en az İngilizce konuşulan ülke ne yazık ki Türkiye’dir. İngilizce bilinmediği için birçok ticari fırsatı kaçırmaktayız. Ülkemizdeki işsizliğin artmasına farkında olmadan ve dolaylı bir şekilde katkıda bulunmaktayız.

İngilizce konuşma egzersizlerine başlamadan önce kendinize rahat ve sessiz bir ortam oluşturmaya çalışmakta fayda var. Bu egzersizlerde amaç kendimizi konuşmaya zorlamak, bu yüzden sizin rahat ve konuşmaya hazır olmanız her şeyden önemlidir. Ekranda görünen cümleyi veya kelimeyi verilen sürede İngilizce olarak sesli söylemeniz istenir. Sesli olması telaffuzun gelişimi için çok önemlidir ve azami hassasiyet gösterilmelidir. İngilizce ders videoları, istenilen zaman durdurulup geri alınabilir veya başka bir zaman baştan başlanılabilir.

İngilizce Ders Videoları - İngilizce Konu Anlatımı - Herkese İngilizce

https://www.youtube.com/playlist?list=PL...m5hrKUrPJR

Siz de basit ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek ve bu dilin kişisel gelişiminize ciddi katkı yaptığını görmek istiyorsanız www.youtube.com/c/KivancKilicer adresli kanaldan faydalanabilir; gerekli İngilizce ders videolarını izleyebilir veya indirebilirsiniz.


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi