Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 172
» Son Üye: seocukral
» Toplam Konular: 610
» Toplam Yorumlar: 658

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 8 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 6 Ziyaretçi
Google, Yandex

Son Aktiviteler
Mersin En Yeni Avukat
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: is_for_you
10 saat önce
» 0
» 4
Sosyal Medya Ajansı
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nuluk
Dün, Saat: 21:29
» 0
» 2
Güzel Sözler - Anlamlı Sö...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nuluk
Dün, Saat: 19:38
» 0
» 6
Beşiktaş Haberleri
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nuluk
Dün, Saat: 17:11
» 0
» 3
Köpekler Hakkında
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nuluk
Dün, Saat: 14:27
» 0
» 2
Güzel Sözler
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nuluk
Dün, Saat: 09:36
» 0
» 2
Mizah.org İle Mizah Anlay...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: is_for_you
01-04-2020, Saat: 22:40
» 0
» 2
Anahtarımı Kaybettim Ne Y...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: ayfareli
01-04-2020, Saat: 18:29
» 0
» 4
Adana’da Boşanma Avukatı ...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: ayfareli
01-04-2020, Saat: 16:38
» 0
» 2
Hukuk Bürosu
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: nuluk
01-04-2020, Saat: 16:25
» 0
» 7

Yazar: is_for_you 10 saat önce - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Anlaşmalı Boşanma Şartları Nelerdir?

Kadın ve erkek arasında yaşanan ilişkinin resmi bir boyuta taşınarak, nikah memuru önünde evliliğe dönüşmesi, toplumsal bir döngüdür. Ancak bu evlilikler zamanla bozularak, dava oluşumlarına ya da anlaşmalı boşanmalara dönüşebilmektedir. Özellikle boşanma avukat bürosu olarak hizmet veren Mersin avukat ve Adana avukat büroları üzerinden uygun bir fiyat altında boşanma üzerine hukuki hizmet almak mümkündür.

Boşanma Davası Nedir?

Boşanma davaları, resmi olarak evli olan ve evliliğini yürütemeyen çiftlerin aralarında yaşamış oldukları hukuki dava türlerinden biridir. Özellikle davanın sonuçlanması resmi olarak hala evli olan çiftlerin, aralarında yaşamış oldukları anlaşmazlık sorununa göre de süre bakımından değişmektedir. Bu durum anlaşmalı olarak boşanan kişiler üzerinden ilk mahkeme yoluyla çözülebilmektedir. Ancak eşlerin aralarında yaşamış oldukları maddi ve manevi tazminat yükümlülükleri, evliliğin bitmesinde hemen hemen sorun yaratabilmektedir. Bu özel hukuki dava türü de genellikle, çiftlerin sorunlarını aralarında çözeceği süre dahiline kadar devam ettirilmektedir.

Anlaşmalı Boşanma Şartları Nelerdir?

Anlaşmalı boşanma şartları 2020 güncel olarak yenilenip, değişmiştir. Özellikle evli olan ve evliliğini sürdüremeyen çiftlerin aralarında yaşadıkları anlaşma üzerine kolay yolla boşanma başvuru şartları, genel olarak şöyle sıralanabilmektedir:
• Kadın ve erkek arasında yaşanan resmi evlilik süresinin bir yıl sürmesi gerekmektedir.
• Hakim aracılığıyla dinlenen mahkeme zemininde sunulan iddaların geçerliliği ve kabul görürlülüğü olmalıdır.
• Çiftlerden birinin davayı açması ve diğer birinin de açılan davayı onaylaması lazımdır. Bu durumda boşanma süresi ve tazminat işlemleri, kolay yoldan hallolacaktır.
• Boşanma üzerine açılan davada, vekalet sorunu çift veya çiftler arasında halledilebilmelidir. Bunun dışında anlaşma protokol belgeleri de aynı şekilde çift onayıyla hazırlanmalıdır.


Yazar: nuluk Dün, Saat: 21:29 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Sosyal medyanın günden güne olan popülerliğinin artması ile bu alanda uzmanlaştık ve sizlere bu konuda profesyonelce hizmetler vermeye başladık. Sosyal medya konusunda hertürlü danışmanlık hizmetini bizden alabilirsiniz. Marka danışmanlığı,seo danışmanlığı,google reklam hizmetleri,facebook reklam hizmetleri,instagram reklam hizmetleri tarafımızdan profesyonelce verilir.

Adresimiz: sosyal medya ajansı


Yazar: nuluk Dün, Saat: 19:38 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Web sitemizde güzel sözler,anlamlı sözler ve ağır sözler gibi pekçok özlü sözler yer almaktadır. Ayrıca resimli olarak sözlerde sitemizde mevcuttur. Bunların dışında yasak ile alakalı sözler,şaşırma sözleri,dini sözler,dayınız için sözler,komik okul sözleri,ablaya sözler,anneye sözler,baldıza sözler,yalancılara sözler,çalışmakla alakalı sözler,yeni yıl sözleri,haksızlıklara karşı sözler,inkarcılara karşı sözler gibi sayamadığımız her konuda söz web sitemizde güncel olarak yer almaktadır.

Adresimiz: güzel sözler | güzel sözler | anlamlı sözler | ağır sözler


Yazar: nuluk Dün, Saat: 17:11 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Beşiktaş taraftarları için açılmış bu sitede bjk adına tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Yapılacak maçlar,transferler,puan durumları,cezalı oyuncular,sakat oyuncular,teknik direktör hakkında bilgi,beşiktaş şampiyon olabilecek mi?,Rıdvan Yılmaz: Beşiktaş'ta hayalimi yaşıyorum,Dorukhan liglerin başlamasını bekliyor,Beşiktaş'ta tavan ücret 1 milyon Euro,Beşiktaş'a Demba Ba' teklifi! gibi pekçok konuda güncel ve özgün bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Adres: onlybeşiktaş | beşiktaş haberleri | bjk haber


Yazar: nuluk Dün, Saat: 14:27 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Bir köpeğiniz var ve onu çok mu seviyorsunuz. Ozaman ona çok iyi bakmalısınız. Onlarda insanlar gibi çeşitli sorunlar yaşayabilmektedirler. Köpeğiniz hasta olduğunda ne yapmalısınız,neler yedirmelisiniz,aşılarını zamanında yaptırmalısınız gibi pekçok detay sitemizde mevcuttur.Köpekler hakkında sizler birçok bilgiyi web sitemizde güncel olarak vermekteyiz.Köpek Maması Türleri,Köpek Maması Günlük Ne Kadar Verilmeli,Yavru Köpeklerde Beslenme,Göz Hastalıkları.. gibi pek çok konuda sitemizde bilgi yer almaktadır.

Sitemize giriş için tıklayınız: köpek | köpek maması


Yazar: nuluk Dün, Saat: 09:36 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Bu sitede daha önce başka yerde duymadığınız birçok anlamlı ve güzel sözleri göreceksiniz. Bu sözleri sevgili olmak istediğiniz kız arkadaşlarınıza, sevgilinize,eşinize,yakın dostlarınıza kısacası istediğiniz herkese göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca web sitesinde birçok filmin konusunu anlatan açıklamalar yer almaktadır. Tek bir sitede bukadar içeriği başka hiçbir yerde bulamazsınız. Bu eğlenceli sitede zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Siteye giriş için tıklayın: benioku | güzel sözler | anlamlı sözler | film


Yazar: is_for_you 01-04-2020, Saat: 22:40 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Mizah.org İle Mizah Anlayışının En Temeline Yolculuk

Mizah, hangimizin hayatında yer etmiyordur ki! Hayatlarımızın en kısa kesitinde bile itina ile yerini alan mizah, mizah.org’ ta sanat ile buluşuyor. “Mizah ve sanat mı?” diyenlerin sesi kulağımıza geliyor gibi, ancak biz de düşüncelerinizde beliren bu ikiliyi sizin için buluşturmaya geldik
Mizah ile her gülüşün farklı bir anlam kazandığını biliyor muydunuz? Mizah.org ile sizlere mizah konusunda ele alınabilecek bütün değerlerin kapılarını açtı.  Sizler için mizah evinde farklı odalar oluşturduk. Her odaya açılan kapı size mizahi anlayışın farklı bir yüzünü göstermek üzere tasarlandı.
Esası ile mizah, tam bir zeka unsurudur. Tarih boyunca devletin en üst kademelerinde dahi kullanılan mizah aslında tam manası ile bir sanattır. Geçmişe bakıldığında ciddi bir ustalıkla kullanılan mizah en zorlu anlarda bile kişileri karşıya almadan yerme aracı olarak kullanılmıştır. Tarihteki yeri incelikle yerme sanatı olan mizah anlayışı, zamanla farklı suretle karşımıza çıkmıştır.
Mizah evinde sizler için dört ayrı oda hazırladık. Bu odaların her biri sizler için mizahi anlayışın farklı yüzünü gösterecek şekilde. Peki nasıl mı?
Mizah.org’ a giriş yaptığınızda karşınıza çıkan “biraz mizah”, “biraz da ciddi”, “şahsiyetler” ve “sana anlatayım” köşelerini göreceksiniz. Burada her bir oda sizlere farklı bir mizahi anlayışın kapısını aralayacaktır. İşte değerli okuyucularımız için hazırladığımız mizah köşeleri
Biraz Mizah

Biraz mizah diyenlere mizah.org sitesinde anlatacak çok şey var. Aramızda geyiği sevmeyen var mıdır? Aslında en ciddi insanın bile gülmeye ihtiyacı vardır değil mi? En gergin ortamlarda dahi yapılan ufak bir espri herkesi kahkahaya boğabilir. İşte bu köşede sizler için her türlü mizahi anlayışa merhaba diyoruz. Sizin mizah anlayışınız hangisi?
Soğuk soğuk espriler benim işim bu da zeka ister diyenlerdenseniz sizi “Çok soğudu buralar” alanına alalım. Çünkü biz o soğuk espri anlayışının nasıl bir zeka ürünü olduğunun farkındayız herkes başta şakayı duyunca kaçmak istese de sonradan bu şakayı yapmak nereden aklına geldi acaba diye düşünmekten kendisini alamıyordur emin olabilirsiniz.
Peki geyik severlere ne demeli, söz konusu mizah olur da geyik olmaz mı? O zaman sizleri de “geyyük” köşemize alalım ve geyik muhabbetlerin bilmediğiniz tarihi gelişimini incelemenize yardımcı olalım.
Tabi işin bir de gerçeğe bakan yönü vardır ki; yaşanan trajik konuların mizaha dökülmesi ile insanların görsel de olayları daha iyi anlaması sağlanır. “Görmeli Gülmeli” odasında ise karşınıza mizah ustalarının yaşantımızdan sunduğu kesitleri hatırlatıyor. Ağlanacak hale gülmenin traji komik versiyonunu işte bu köşede bulmak mümkün.
Biraz da Ciddi

NE demiştik, aslında mizah tarihte en yüksek makamlarda bile yerini almıştı. Devlet büyüklerinin ciddi meseleleri arasında mizah yerini nasıl aldı? Aslında sanat tarihinin belki de en can alıcı noktasını oluşturan mizah, hafızalara kazınan olayların yaşanmasına, beklenmedik sonuçların ortaya çıkmasına sebep oldu. Memleket meselelerinin tartışıldığı en sorunlu dönemlerde dahi hicivler, nükteler tarihe damgasını vurmamış mıydı? 
Şahsiyetler

Mizah, komedi, şaka ve kahkaha dersiniz aklınıza direkt bazı isimler gelir. Öylesine ustaca oyunculukları vardır ki insanların hafızalarında yaptıkları espri ile beraber o sahne olduğu gibi canlanır. Biz size Kemal Sunal diyelim siz “şahsiyetler” köşesinde devamını takip edin
Sana Anlatayım

Konumuz mizah ise masalsız fıkrasız olur mu hiç? mizah.org sizler için mizah penceresini sonuna kadar aralıyor. Ancak bir farklılık yapalım ve zamanla beraber değişen fıkra anlayışını sizlerle paylaşalım dedik. Sayfamızda masal okuyabilir birbirinden komik fıkralar bulabilirsiniz.
Mizah.org ile sizlere mizah üzerine bambaşka bir dünya hazırladık. Sanat ve mizahın bir arada olduğu güzel okumalarınız olması dileğiyle…
Bizlere https://mizah.org sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi arama motorları ve sosyal medya üzerinden sitemize ulaşabilirsiniz.

[Resim: vEvj2b3j-9SYqcHA7mqKJ58m8npxItQxeo5S6chR...9an7QPYOZg]


Yazar: ayfareli 01-04-2020, Saat: 18:29 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Anahtarımı Kaybettim Ne Yapmalıyım?

Anahtarımı kaybettim, dışarıda kaldım şimdi ne yapacağım diyorsanız size çilingirgetir sitesinden bahsetmek istiyorum. Nasıl ki yolda kaldığınızda oto yol yardımı size nerede olursa olsun hizmet veriyorsa aynı çalışma sistemi ile çilingir hizmeti de alabilirsiniz. Çilingirgetir sistemine dahil olan binlerce çilingiri sizin için özel olarak devreye sokuyoruz. Bulunduğunuz yerin konumunu bildirmeniz halinde sistemde size en yakın bölgedeki çilingiri size hizmet vermesi için adresinize yönlendirilir.  Çilingir işlerine hız ve pratiklik kazandıran Çilingirgetir sistemi ile artık çilingir hizmetleri daha hızlı verilmeye başlandı. Anahtarınızı kaybetmiş, bir yerde unutmuş olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sakin olup işi çilingirgetir sistemine bırakın.


Yazar: ayfareli 01-04-2020, Saat: 16:38 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Adana’da Boşanma Avukatı Bulma

Mutlu evlilikler bazen hoş olmayan şekilde sonuçlanabilir. Boşanma zor ve sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreçte mantıklı düşünmek, haklarınızı iyi savunmak zorundasınız. İyi bir avukat ile mahkemede tek celsede boşanabilir, haklarınızı doğru biçimde savunabilirsiniz. Adana ilinde yaşıyor ve iyi bir Adana boşanma avukatı arıyorsanız bu konuda size yardımcı olunacaktır. Adana ilinde boşanma işlerini çok iyi yapan bir avukat olduğunu bence söyleyebilirim. Adana en iyi boşanma avukatına ulaşmak için hemen siz de herkes gibi Cerensumer.av.tr bağlantı adresini kullanın. Sitede boşanma hakkında merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.


Yazar: nuluk 01-04-2020, Saat: 16:25 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Bir avukata ihtiyacınız olduğunda verdiğiniz davaları çözebilen bir avukat olmalı.İşte sizin davalarınızı en iyi şekilde sonuçlandıran avukat olarak görev yapmaya devam ediyoruz. Mesela boşanma davalarınızda anlaşmalı veya çekişmeli boşanma seneçenekleri mevcuttur.Anlaşmalı boşanmak için şartlar nedir sizi bilgilendiriyoruz,boşanma nezaman sonuçlanır,boşanırken ne gibi durumlarla karşılaşılır,nafaka türleri nelerdir gibi pekçok konuda sizi aydınlatıyor ve adınıza davaları yürütüyoruz. Sizde en iyi avukatı arıyorsanız eğer tıklayın ve sitemizden bilgileri detaylıca öğrendikten sonra bizle iletişime geçebilirsiniz.

Siteye Giriş için tıklayınız: hukuk bürosu | avukat | boşanma avukatı