Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 402
» Son Üye: ttrey0907
» Toplam Konular: 1,150
» Toplam Yorumlar: 1,201

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 22 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 21 Ziyaretçi
Google

Son Aktiviteler
Qiblafind.com ile siz de ...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: ayfareli
7 saat önce
» 0
» 1
Online Mobil Motor Yağlar...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: meliketatar
Bugün, Saat: 02:07
» 0
» 3
Alptekin Fizik Tedavi ve ...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: meliketatar
Bugün, Saat: 01:13
» 0
» 5
Blender Mikser Yedek Parç...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: meliketatar
Dün, Saat: 17:32
» 0
» 4
Minimal Çizim Tişört
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: tourniers
Dün, Saat: 17:17
» 0
» 5
Evmia.com: Halı Modelleri...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: ayfareli
Dün, Saat: 14:26
» 0
» 4
Tül Dikey Perdeler
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: ayfareli
Dün, Saat: 13:24
» 0
» 4
Forklift Nasıl Kullanılır...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: ayfareli
Dün, Saat: 12:56
» 0
» 4
İzmir İç Mimar Proje Fiya...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: tourniers
Dün, Saat: 12:22
» 0
» 6
Whitefest 2021 Fiyatları ...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: tourniers
Dün, Saat: 11:40
» 0
» 6

Yazar: ayfareli 7 saat önce - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Qiblafind.com ile siz de kolayca namaz için kıble bulun

İnternet üzerinden kıble belirlemek için hemen siz de Qiblafind.com bağlantı adresimizi kullanabilirsiniz. Kıble Müslümanların ibadeti için önemli bir yöndür. Kılınan namazın geçerli olması için mutlaka kıbleye yönelerek eda edilmesi gerekir. Kıbleye dönmeden yapılan ibadetin hak katında geçerli olmadığı namazın farzlarında açıkça belirtilmiştir. Doğru kıble tayini için internet kanalını kullanmak en sağlıklı olan yoldur. Uydudan alınan görüntüye göre yapılan yön tayinlerinde hata oranı %  sıfırdır. Doğru kıble tayini için internet kanalımızı kullanabilirsiniz. Kıble tayini için bölgede sorduğunuz kişi size sağlıklı bilgi aktarmayabilir. Ya da bilgisine danıştığınız kişide kıbleyi yanlış biliyor olabilir. İşin en sağlıklı yolu internet kanalımıza bağlanarak kıble sormaktır.

Kaynak: https://www.qiblafind.com/


Yazar: meliketatar Bugün, Saat: 02:07 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Bizler Cleanpex olarak Mobil yağlarının Türkiye’de bulunan ilk ve tek yetkili online satış sorumlusu olarak yola çıktık. Bizler için öncelik her zaman yüksek oranda kaliteli ve orijinal ürünleri kullanıcılara ulaştırmaktır. Bu bağlamda hizmetlerimizi ve ürünlerimizi değerli müşterilerimize her zaman sonsuz bir şekilde ulaştırmaktayız. Bizler için her zaman birinci sırada müşterilerimizin yüksek oranda memnuniyetini elde etmek gelmektedir. Hedefimiz sağladığımız kaliteli ve orijinal ürünler ile herkesin uzun süreli ve sorunsuz bir araç kullanımı sağlamasıdır. Bu noktada gerek binek araçların motorları için gerekse de ticari araçların motor yağları için online satış hizmeti sunmaktayız. Bu satış hizmetimizin içerisinde müşterilerimize pek çok avantaj ve fırsat sağlayarak başarılarımızı arttırmakta ve bununla birlikte müşterilerimizin her zaman bizi tercih etmesini sağlamaktayız.

Uzman Ekibimiz

Satış görevlisinden ürün sağlayıcısına kadar tamamı ile uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Uzman ekibimiz her noktada profesyonelliğini ortaya koymak ve her zaman pozitif geri dönüşler alınmasını sağlamaktadır. Sağlamış olduğumuz ürünlerin tamamı uzmanlar tarafından kontrollerden geçmekte ve sizlere paketi açılmamış bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ürün konusundaki profesyonelliğimiz gibi kargo konusunda da her zaman profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Gönderilen ürünler hiçbir şekilde paketlerinde açılmadan özenli kargolar ile müşterilere ulaşmaktadır. Online platformlar üzerinden sağlamış olduğumuz satış hizmetinde hedefimiz kaliteli ürünler ile kaliteli hizmetimizin de müşterilerimize ulaşmasını sağlamaktır. Bu bağlamda her zaman tamamı ile uzman bir ekip ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sipariş verdiğiniz ilk andan itibaren profesyonelliğimizi ve kalitemizi sizlere sunmakta, almış olduğunuz ürünlerin tamamını sorunsuz ve satın aldığınız şekilde sizlere gönderim sağlamaktayız.

Orijinal Ürünler

Bizler Cleanpex olarak her zaman orijinalliğin korunmasından yanayız. Bu noktada piyasada sahte ürünleri orijinalmiş gibi sunanların aksine her zaman orijinal paketli ürünleri satışa sunmaktayız. Bu sayede sizler araçlarınızın motorlarını gönül rahatlığı ile çalıştırırken bizlerde sağlamış olduğumuz memnuniyet ile işimize daha sıkı bağlanmaktayız. Orijinal ürünler her zaman aracınızın kullanım ömrünü uzatmaktadır. Yağ bir motor için hayati derecede önemli bir maddedir. Bu yüzden içeri belirsiz yağların kullanılması aracın motorunun geri dönüşü olmayan hasarlar görmesine yol açmaktadır. Bu durumun önüne geçmek ve sizlerin kullandığınız yağdan her zaman yüksek oranda memnun kalmasını sağlamak amacı ile orijinal ürünleri en sağlıklı şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

Kaliteli Hizmet

Cleanpex ekibi olarak sizlere sağlamış olduğumuz online satış hizmetinde hiçbir şekilde kalitemizden ödün vermemekteyiz. Bizler için müşterilerimizin aldığı ürünlerden memnun olması en büyük kazançtır. Önceliğimiz her zaman insanı kazanmak ve sizlerin araçları ile yaşayabileceği sorunları önceden ortadan kaldırmaktır. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında yağın bir araç motoru için ne kadar önemli olduğunu görerek hareket etmekteyiz. Bu bağlamda sağlamış olduğumuz orijinal ve markalı ürünler ile hizmetimizi birleştirip müşterilerimize profesyonel bir kalite sunmaktayız. Cleanpex Türkiye’de bulunan tek online yetkili satıcıdır. Müşterilerimizin güvenini hiçbir şekilde boşa çıkarmadan öz veri ile çalışmalarımızı sürdürmekte ve hizmetlerimizi her zaman bir adım öteye taşımak için emek vermekteyiz. Verdiğimiz emeklerin karşılığını müşterilerimizin memnuniyeti ile almak bizlerin işini daha da severek yapmasına vesile olmaktadır. Bilgi ve sipariş için hemen www.cleanpex.com.tr adresine gelebilirsiniz.


Yazar: meliketatar Bugün, Saat: 01:13 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Günümüzde çalışma koşullarına ve durumlarına bağlı olarak birçok rahatsızlık meydana gelebilmektedir. Bunların başında gerek çalışma koşulları ile gerekse de doğru olmayan uyku düzenleri ile fıtık problemleri gelmektedir. Fıtık problemleri hastalar için son derece rahatsız edici ve olumsuz durumların oraya çıkmasına sebep olmaktadır. Özellikle bel ve boyun fıtığı gibi problemler hastalar için ciddi ağrı ve sancılar meydana çıkarmaktadır. Bu gibi durumlarda bir uzman tedavisine ihtiyaç duyulur. Alptekin fizik tedavi ve rehabilitasyon en doğru sonuçların elde edilmesine imkân tanımaktadır.

Sağlanan tedavi süreçlerinin tamamında alanında uzman doktorlar görev almaktadır. Bu sayede tedavi süreçleri her zaman sorunsuz ve profesyonel bir şekilde sürdürülmektedir. Sunulan kaliteli tedavi hizmetleri ve son teknoloji imkanlar hastaların rahatını ve konforunu sağlamaktadır. Bel fıtığı tedavi süreçleri alanında uzman doktorlar tarafından profesyonelce yerine getirilmekte bu sayede her zaman hastaların memnuniyeti sağlanmaktadır.

Ameliyat olmaktan korkan ya da fıtık tedavisinde ameliyata ihtiyaç olmadığını düşünenler için ameliyatsız tedavi imkânı sunulmaktadır. Bu imkân kapsamında hastanın hiçbir şekilde ameliyat olmadan tedavi süreçleri sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Herhangi bir ameliyat izi kalmaz ve sorunların kökünden çözülmesi ile bel ya da boyun fıtığı gibi sorunlar tekrar ortaya çıkmaz. Ameliyatsız tedavi imkânı uzman doktorlar tarafından geliştirilmiştir. Bu noktada sağlanan bu hizmette profesyonellik ve kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmemektedir.

Alptekin fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi sağlamış olduğu gelişmiş imkanlar ile her zaman hastaların yüksek oranda memnuniyetini sağlamaktadır. Bu sayede her hasta tedavi ve tedavi sonrası süreçte hayatına mutlu bir şekilde devam etmektedir. Sağlanan imkanların ve hizmetlerin tamamında kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmemektedir.


Yazar: meliketatar Dün, Saat: 17:32 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Mutfakta yemek yapmaktan hoşlanan herkes için blender ve mikser vazgeçilmez bir unsurdur. Blender ve mikserler sağladıkları kolaylık ve avantajlar ile mutfakta sıkça kullanılmaktadırlar. Ancak blender ve mikserler çalışma koşullarına bağlı olarak zaman içerisinde eskiyebilmekte ya da yıprana bilmektedir. Bu gibi durumların yanında bozulma gibi sorunlarda gözlemlenebilir. Yeni bir blender veya mikser almak yerine eskisinin yedek parçasının bulunması ve onarılması çok daha hızlı ve uygun fiyatlara sağlanabilmektedir. Bu bağlamda blender mikser yedek parça ve aksesuarları sağlayıcısı olarak hizmet vermekteyiz. Yedek parça konusunda marka ya da model fark etmeden en kaliteli ürünleri kullanıcılarımıza sağlamaktayız.

Sağlamış olduğumuz ürünlerin tamamı birinci sınıf malzemelerden meydana getirilmiş kaliteli ürünlerdir. Bu sayede her zaman yüksek kullanım ömrüne sahip olmaktadırlar. Bununla birlikte ürünlerin kalitesinden hiçbir zaman ödün verilmemektedir. Sağladığımız profesyonel hizmetimiz ile birlikte kaliteli ürünlerimiz her zaman yüksek memnuniyet oranını elde etmemizi sağlamaktadır. Özellikle en sık aranan yedek parçalardan olan blender mikser motor adaptörü ve dişli kavramaları konusunda her zaman kullanıcılarımıza kaliteli parçaları sağlamaktayız.

Bizi tercih ederek almış olduğunuz blender mikser parçalayıcı ayak ve çırpıcı telleri gibi birçok yedek parça olabilecek en doğru şekilde paketlenmekte ve sorunsuz bir şekilde kargoya verilmektedir. Kargo siparişlerinizi en hızlı şekilde size ulaştırır. Bu sayede bekleme ya da zaman kaybı yaşamamış olursunuz. Hemen ürünleri incelemek ve sipariş vermek için www.boyserservis.com adresine gelebilirsiniz.


Yazar: tourniers Dün, Saat: 17:17 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Minimal çizim tişörtler son zamanların en çok talep gören ürünleri arasında. Hediyelik eşyalar bulmak ve sevdiklerine unutulmayacak bir hediye sunmak, güzel an ve güzel bir geçmişe dair hediye paylaşmak insanlar arasında özel kabul edilen şeylerdir. Bugün minimal çizim tişört'ler eğlenceli, pozitif enerji veren ve heryerde giyilebilen olmasından dolayı insanlar çocuklarına, eşlerine, ailelerine bu tarz ürünlerin siparişlerini veriyorlar.

Kaliteli, hızlı, güvenli ve çok uygun ödeme kolaylıklarına sahip siteler herzaman en çok tercih edilen siteler arasında yerini alıyor. Minimal çizim tişört satın alabileceğiniz yerleri merak ediyorsanız tabiki size içlerinden birtanesini tavsiye anlamında paylaşabiliriz.

Sektörel olarak en iyi hizmeti sağlayan firmaların başında gelen ve minimal çizim tişört kategorisinde en çok tercih edilenlerden biri olan hediyekentim.com sitesinden siz de çizim tişörtler yaptırabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.


Yazar: ayfareli Dün, Saat: 14:26 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Evmia.com: Halı Modelleri ve Çok Daha Fazlası İçin En Doğru Adres!

İnternet üzerinden alışveriş yapmak; günümüz şartları itibariyle oldukça büyük bir avantajdır. İnternet alışverişi sayesinde saatlerce mağaza gezmek zorunda kalmazsınız. İstediğiniz ürünü; en güncel ve kaliteli fotoğraflarıyla internet sitesinde görebilir ve buna göre alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ürünlerin fiyat seçeneklerine bakarak aralarında kıyaslamalar yapabilirsiniz. Sonuç olarak, en doğru alışveriş için tercihiniz internet siteleri olmalıdır.

Evmia.com; internet üzerinden halı, koltuk takımı, köşe takımı, Tv ünitesi, yemek odası, yatak odası ve sehpa satın alabilmenize imkan sağlamaktadır. Sitemizde bulunan ürünlerin kalitesine hayran kalacaksınız. Sitemizin anasayfasının en üst kısmında bulunan arama kutucuğuna aradığınız ürünü girerek en kısa süre içerisinde arama sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ebatlar, kalite, marka ve renk gibi kriterlere göre arama yapmanız mümkündür. Sezonun en yeni modellerini stoklarında barındıran Evmia.com üzerinden alışveriş yapabilmek için siteye üye olmanız gerekir. Giriş yapmanızın ardından istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.


Evmia.com'da Hangi Halı Modelleri Bulunmaktadır?

Halı modelleri; ev dekorasyonunun tamamlanması için büyük önem taşımaktadır. Bilhassa evin ambiyansının en iyi şekilde sağlanması adına halılardan faydalanmak önemli bir husustur. Halı modellerinin evin her bölümüne uygun olarak dizayn edilmiş olması büyük bir avantajdır. Bunun yanı sıra, evde bulunan diğer aksesuarlarla büyük bir uyuma sahip olan halıların yaşam alanları için vazgeçilmez olduğunu bir kere daha söylemek gerekir. Halı seçimi yaparken tasarım zevkinize uygun olarak davranmalısınız. Bunun yanı sıra, halının bulunacağı evin genişlik- darlık durumuna göre küçük veya orta boy bir modele yer verebilirsiniz.

Halılar; evin vazgeçilmez eşyalarını oluşturmaktadır. Bu noktada, halı modellerinin oldukça zengin içeriklerle sunulduğundan bahsetmek gerekir. Modellerin renk, desen ve tasarıma göre değiştiği bilinmektedir. Bunun yanı sıra, açıktan koyuya kadar her tonda rengi bulunan ürünlerin bilhassa pudra ve toprak tonlarıyla dikkat çektiğini söylemek gerekir. Ayrıca, bebek mavisi, pembe ve mint yeşili gibi daha yumuşak tonlara sahip halıların yaşam alanlarının atmosferine ayrı bir hava kattığı bilinmektedir. Sonuç olarak, Evmia.com'da bulunan halı modelleri; hem gösterişli hem de sade olarak tasarlanmıştır.


Angora Halı Modellerini Evmia.com'da Bulabilirsiniz!

Angora Halı; Türk halı sektörünün en yaratıcı, kaliteli ve lider markaları arasında bulunmaktadır. Bu markanın halıları; her şeyden önce kaliteli ipliklerle üretilmektedir. Ayrıca, en son teknolojiye uygun olarak dizayn edilmiş tesislerde işlenen halılar; her yaşam alanı için uygun ebatlarda ve renklerde tasarlanmaktadır. Farklı model ve renklere ait ürünleri; evinizin her bir odasında kullanabilirsiniz. Lacivert, gül rengi, pudra, bej, kırmızı, yeşil ve daha birçok rengin yer aldığı halılar; isteyenler için klasik, isteyenler için modern, bambaşka zevklere sahip olanlar için ise retro esintili veya etnik modelleri yaşam alanlarınıza taşımaktadır.

Evmia.com; Angora halı satın almak isteyenler için en uygun adrestir. Oturma odası, salon, yatak odası, yazlık, mutfak, yolluk ve makinede yıkanabilen halı modelleri; şık ve kaliteli olmalarıyla göz doldurmaktadır. Bunun yanı sıra, stil olarak ise hayran kalacağınız kesme halı modelleri; Evmia.com'da yer almaktadır. Modern, klasik, şekilli, düz, yuvarlak, geometrik, kaymaz taban olmak üzere farklı halı modelleri sayesinde şıklığı ve işlevselliği aynı anda yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Angora halılar; kullanıldıkları alana değer katmalarının yanı sıra ısı ve ses yalıtımı yapmalarıyla da beğeni toplarlar. Sonuç olarak, bugüne kadar binlerce insanın halı alışverişini yaptığı Evmia.com; size en kaliteli Angora halı modellerini en uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktadır.


Yazar: ayfareli Dün, Saat: 13:24 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Tül Dikey Perdeler

My Stil Home firmamız İstanbul Kartal bölgesinde 2015 yılında hizmet vermeye başladı. Tül Dikey Perde başta olmak üzere; Mekanik perdeler, kumandalı perdeler, uzaktan kumandalı perde, İthal duvar kağıdı, tül fon perde, döşemelik kumaşlar, mimari iç dekorasyon konusunda kusursuz hizmet vermekteyiz. Mekanik perde imalatı konusunda uzman olan ekibimiz orijinal ve garantili perde çeşitlerini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile satışa sunmaktadır. Firmamızın ürünlerini incelemek için Mystilhome.com web sitesini kullanabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için aşağıdaki açık adresimizi kullanabilirsiniz.

Adres: Karlıktepe Mahallesi Spor Caddesi No: 7 / C Yazıcıoğlu Pasajı Kartal İstanbul
Telefon: +90 (216) 311 89 64

https://mystilhome.com/tul-dikey-perde


Yazar: ayfareli Dün, Saat: 12:56 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Forklift Nasıl Kullanılır?

Forklift günlük yaşamda özellikle iş dünyasında depolarda mal yükleme ve mal indirme işlerinde kullanılan bir araçtır. Taşıma işleminde bize kolaylık sağlayan, işlerimizi kısa sürede yapmamızı sağlar. Forklift ihtiyacınızı kiralama yoluyla giderebilirsiniz. Forklift kiralama, tamir ve servisi için hemen bizimle Uzmanforklift.com.tr iletişime geçebilirsiniz. Piyasada bulunmayan Forklift yedek parça imalatı ve ithalatını gerçekleştiriyoruz. Aylık, yıllık ve uzun süreli forklift kiralama işlemleri için hemen firmamıza ulaşın. Firmamıza ulaşmak, ürünlerimizi incelemek, Forklift tamir, bakım ve kiralama işleriniz için aşağıdaki iletişim kanalımızı kullanabilirsiniz.

Adres: İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Astar Sokak V-2B Parsel Posta Kodu: 34956 Tuzla - İstanbul
Telefon numarası: (0216) 394 27 50


Yazar: tourniers Dün, Saat: 12:22 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

İç mimar projesi çok faydalıdır süreç açısından. Mesela Mimar ile iş birliği yaparak yaptıracağınız bir tadilat ise evinizi/ofisinizi onarmakla kalmayacak aynı zamanda mekandan, zamandan yüksek bir verim almanızı sağlayacaktır.

Dekorasyon hakkında sizin aklınıza gelmeyen bir farklılık mimarınızın aklına gelebilir bu da bulunduğunuz ortamı daha da güzelleştirebilir. İç mimar proje fiyatları hakkında ki en doğru bilgiyi olmezdekorasyon.com.tr gibi mimarlık ofislerini arayarak alabilirsiniz.

İzmir iç mimar proje fiyatları projenin niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Projenin ne olduğu, hangi alana ne tür bir çizim ve proje yapılacağı, dekorasyon yapılacak yerin büyüklüğü vs. gibi etkenler fiyatın belirlenmesinde rol oynar. Mimarlar dekore ettirmek istediğiniz yerden en yüksek verimi almanızı sağlayacağından, bir mimarla çalışmanız eviniz için en doğru olan seçenektir. Bir mimar olmadan yapılacak tadilat sadece onarımdır.


Yazar: tourniers Dün, Saat: 11:40 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Whitefest 2021 yılında başlıyor ve süpriz konuklarla heyecanın eğlencenin zirvesine çıkacağınıza emin olmanızı istiyoruz. Whitefest'e binlerce insan katılıyor ve özellikle gençler sevgilileri, arkadaşları ve dostlarıyla burada çok eğlenceli vakit geçiriyorlar. En çok merak edilen konuların başın da whitefest fiyatları geliyor.  2021 yılına girildiğinde tabiki ücretlendirmelerde değişiklikler olabilir fakat siz şimdiden erken rezervasyon yaptırarak bu konuda gerekli önlemlerinizi alabilirsiniz.

Whitefest 2021 festivalinde özellikle ücretlendirmeler, fiyatlar konusunda endişeniz varsa letsuludag.com adresinden güncel whitefest fiyatlarıyla alakalı gerekli bilgileri alabilirsiniz. Eğer siz de whitefest festivaline katılmak istiyorsanız siteyi ziyaret edin.