Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 436
» Son Üye: ThomasPot
» Toplam Konular: 1,435
» Toplam Yorumlar: 1,486

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 13 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 13 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Evde Montaj İşi
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: Kalavun54
Dün, Saat: 23:54
» 0
» 8
Kişiye Özel Hediye Kutusu...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: zeynepsahin
Dün, Saat: 04:08
» 0
» 10
Tyt Türkçe konuları, Ayt ...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: ayfareli
Dün, Saat: 00:37
» 0
» 10
Manyetik Kireç Önleyici S...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: meliketatar
19-04-2021, Saat: 23:14
» 0
» 12
TULE (ELK) Coin
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: Kalavun54
19-04-2021, Saat: 01:07
» 0
» 13
Vücutta karıncalanma neyi...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: ayfareli
19-04-2021, Saat: 00:12
» 0
» 18
Kanvas Tablo Satış Sitesi
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: meliketatar
18-04-2021, Saat: 21:59
» 0
» 17
Kamp ve Dağcılık Hakkında...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: Kalavun54
18-04-2021, Saat: 00:46
» 0
» 11
Web site tasarımı
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: ayfareli
17-04-2021, Saat: 23:45
» 0
» 16
Erzurum Boşanma Avukatı S...
Forum: Yeni Web Siteleri
Son Yorum: meliketatar
17-04-2021, Saat: 15:57
» 0
» 18

Yazar: Kalavun54 Dün, Saat: 23:54 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Site Adı: İşkur Evde Montaj İşi, Evlere Montaj İşi Veren Firmalar
Açıldığı Tarih: 17-04-2021
Site Konusu: İşkur Evde Montaj İşi, Evlere Montaj İşi Veren Firmalar | İşkur Evde Montaj İşi, Evlere Montaj İşi Veren Firmalar
Sitenin Altyapısı: Wordpress

Evde Montaj işi olarak pandemiden dolayı hali hazırda iş bulamayan kişilere yeni iş imkanları sunmaktayız. Novada 4 Kapalı Gardırop iş ilanımızın başvuruları aktif olmakla birlikte sunduğumuz bu iş kapısı İşkur desteklidir. 4 Kapalı 2 Çekmeceli olan Gardırop 18 MM suntalama kullanılarak E1 kalite standartları doğrultusunda üretilmiştir. Novada'nın ürettiği bu gardıropta kullanılan malzemelerin insan ve çevre sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Sahip olduğu 4 kapak ve 2 çekmecesi ile birçok eşya koyulabilen bu ürün piyasada da sıklıkla talep görmektedir.

ISO 9001 ve TSE belgesine sahip bu ürünün 2 yıl boyunca da garantisi bulunmaktadır. Ürün sipariş verildiğinde özel kargo paketi ile birlikte kullanıcılara teslim edilmektedir. Ürünün kurulum şeması da ürünle birlikte gelmekte olup şemada ürünün kurulumu detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. 173 CM yüksekliğe ve 120 CM genişliğe sahip ürünün derinliği ise 47 CM dir. Ürünün montajını yapmak isteyen kişilerin 20 yaşının üzerinde olması ve montaj için gerekli olan malzemelere sahip olması yeterlidir. Müşteriler anlaşmalı olduğumuz alışveriş sitesinden ürünün siparişini verdikten sonra montaj talebinde bulunursa müşteriye en yakın montaj ekibine kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Ürünün montaj bedeli ise 189,90 TL olarak belirlenmiştir. Kabaca hesap yapmak gerekirse, 20 ürün montajı yapan bir kişi bu iş sayesinde 3798 Türk Lirası kazanç elde etmektedir. Web sitemizde yer alan diğer iş ilanlarına da göz atabilirsiniz.


Yazar: zeynepsahin Dün, Saat: 04:08 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Özel günlerin vazgeçilmezi olan hediyeler farklı tasarım ve çeşitleri ile insanların tercihine sunulmaktadır. About The Gift firması kişiye özel hediye kutusu tasarımları ile özel günlerinizde sizler için en özel hediyelikleri hazırlamaktadır. Sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz konsept hediye kutusu modelleri ile özel günlerinizde en farklı en özgün hediyeleri sunabilir, sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Hediyeler özel olarak seçildiğinde daha farklı bir etki yaratmaktadır. Klasik hediyelerin dışına çıkarak daha özel daha özgün modellere sahip hediyeler ile sevdiğiniz kişilere daha özel hissettirebilir, daha akılda kalıcı hediyelerle her zaman güzel hatırlanabilirsiniz.

Hediyeleşmek aslında değer vermenin en güzel göstergesidir. Her insan sevdiği kişilere özel günlerinde onları mutlu etmek için hediye almayı tercih etmektedir. Bu hediyeler artık klasik bir halden çıkmış daha farklı daha özgün tasarımlar haline gelmiştir. Kadınlara özel hediye kutusu ve erkeklere özel hediye kutusu modelleri ile About The Gift en iyi kaliteyi en iyi fiyatlarla sunmaktadır. Sevdikleriniz için en özel tasarımları bulabileceğiniz web sitesinde hediye kutu modelleri arasından size ve sevdiğinize özel bir tasarımı seçerek kolayca sipariş verebilirsiniz. En özgün en yenilikçi ve en farklı tasarımlarda hediye kutuları ve hediyelikler için www.aboutthegift.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bir alışveriş için tercih edebileceğiniz web sitesinden kolayca ürün siparişi verebilirsiniz.


Yazar: ayfareli Dün, Saat: 00:37 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Web Site İsmi : Uzaktanokul.org

Site Başlığı : Tyt Türkçe konuları, Ayt matematik konuları ve fazlası - Uzaktanokul.org

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2020

Site Tanıtımı : 2021 yılında gerçekleştirilecek olan YKS sınavının birinci oturumu içerisinde karşılaşacağınız Tyt Türkçe konuları uzaktanokul.org isimli internet adresi içerisinde açıklanmıştır. Siteye giriş yapanlar, TYT Türkçe Soru Dağılımlarını da görebilir. Soru dağılımları, 2010-2020 yılları arasındaki 11 senenin dağılımlarıdır. Elbette 2021 YKS sınavında da, bu son 11 yılın ortalamalarına oldukça yakın bir dağılımın çıkacağı beklenmektedir. Örneğin Noktalama İşaretleri konusunda, son 11 senenin 8'inde birer soru, 3'ünde ise ikişer soru sorulmuştur. Buradan hareketle, 2021 YKS 1.oturumunda en fazla 2, en az da 1 adet Noktalama İşaretleri sorusunun bekleneceği tahmin edilebilir.

2021 YKS 1. oturum sınavı olan Temel Yeterlilik Sınavında, tam 40 adet matematik sorusu sizleri bekliyor olacak. Peki bu 40 soru, hangi konulardan ibarettir? İşte bu sorunun yanıtı Tyt matematik konuları sayfası içerisinde mevcuttur. Son yıllarda çıkan Matematik soru dağılımları da yine bu sayfada bulunabilecektir. TYT Matematik En Çok Çıkan Konular hangileri diye merak edenler de uzaktanokul.org platformundan en iyi şekilde yararlanabilir.

İkinci oturum sınavı olan AYT içerisinde de, yine 40 adet matematik sorusu mevcuttur. Ayt matematik konuları, AYT Matematik Soru Dağılımı, AYT Matematik En Çok Çıkan Konular ve daha pek çok içerik uzaktanokul.org platformunda ziyaretçilere kapsamlı bir şekilde takdim edilmiştir. Matematik sorularını başarıyla çözmek adına, soru dağılımlarına hakim olmak, konuların neler olduğunu bilmek elbette oldukça değerlidir.

Sınava girecek olan tüm öğrencilere şimdiden başarılar dileriz.


Yazar: meliketatar 19-04-2021, Saat: 23:14 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Miramak manyetik kireç önleme sistemleri 1981 yılında elektrikli ürünler satış ve pazarlama faaliyetleri alanında hizmet vermekle ticaret hayatına başlamış, zaman içerisinde dayanıklı tüketim ürünleri sektörüne geçiş yapmış son olarak manyetik kireç önleyici sistemleri ile faaliyetlerine devam etmeye karar vermiştir. Suyun olduğu her yere hizmet götürmeyi hedefleyen firma kireç önleme sistemleri ile suyun kireçten arıtılmasını ve gerek insan sağlığının korunması gerek su ile çalışan elektrikli cihazların kireçlenme yaparak bozulmalarının önüne geçilmesi amacı ile hizmet vermektedir. Manyetik kireç önleyici cihaz ile kireç oranı yüksek sularda kireç tutmanın önüne geçmeyi hedeflemektedir. Endüstriyel tasarım patentli ürünleri ile ihtiyaç duyulan pek çok alanda kireç önlenebilir teknolojiler kullanılabilmektedir.

Kireç günümüzde pek çok alanda karşımıza çıkan bir sorundur. Suların kireç yapması hem insan sağlığına hem de kullanılan sulu cihazlara son derece büyük zararlar verebilmektedir. İnsan sağlığı açısından büyük tehdit oluşturan kireçli sular manyetik kireç kırıcı cihazlar sayesinde ortadan kaldırılarak önlenebilmektedir. Miramak manyetik kireç önleme sistemler yurt, okul, tatil köyleri, tarım, köy ve ilçe ana girişleri, büyük sanayi kuruluşları gibi yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Kireç önleyici bu cihazlar sayesinde sular kireçten arındırılarak hem cihazların hem de suyu kullanan insanların sağlığının korunabilmesi sağlanmaktadır. Miramak ürünleri hakkında detaylı bilgi için www.miramak.com/kategori/manyetik-kirec-onleyici web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yazar: Kalavun54 19-04-2021, Saat: 01:07 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Site Adı: TULE (ELK) Coin
Açıldığı Tarih: 21-02-2021
Site Konusu: TULE (ELK) Coin - New ERC-20 Crypto Currency
Sitenin Altyapısı: Wordpress

Ülkemiz kripto para yatırımlarında Avrupa'da birinci, dünyada ise ilk beşte yer almaktadır. Her ne kadar kripto para ile ödeme almaya sınırlandırılma getirilse de, ülkemizde hala daha kripto para kullanımı oldukça yüksektir. Ethereum ağında işlem yapan ERC20 algoritmasına sahip coinler giderek popülerleşmektedir. Tule Coin bu projeler arasında yer alan bir altcoindir. Adını bir geyik türünden alan Tule Coin, toplamda 650 milyon adet basılmıştır. Aktif kullanımda olan coin miktarı ise 200 milyon adettir. Mining yani madenciliği donanımsız olarak yapılan altcoinlerden olan tulecoin yakın zamanda piyasaya çıkacaktır. Bu coine sahip olmak için Stake mining yöntemini uygulamalısınız. Borsada listelenmeden önce Tulecoin satın alarak mining kazancınızı da arttırabilirsiniz.

Kripto paralar ödeme ve transfer noktasında büyük kolaylık sağlasa da PoW algoritmasına sahip altcoinlerdeki elektrik tüketimi çok yüksek seviyelerdedir. Tule Elk Coin projesi, nesli tükenmekte olan hayvanlara dikkat çekmek için mining yöntemini stake olarak yapmakta ve elektrik tüketimini ortadan kaldırmaktadır. Satın aldığınız her 10 bin Tule Coin karşılığında madencilik kazancınız %10 oranında artmaktadır. Örnekle anlatmak gerekirse, 50 bin adet coin karşılığında madencilik kazancınız %50'ye çıkmaktadır.


Yazar: ayfareli 19-04-2021, Saat: 00:12 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Vücutta karıncalanma neyin belirtisi?

Karıncalanma yaşadığınızda bu sorunun nereden kaynaklandığını merak ediyorsanız hızlı şekilde bu sorunun temel sebebinin aşırı stres olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Karıncalanma sorunu her zaman insanlar arasında yaşanılan bir sorun olmuş ve bireylerin durumunu rahatsız etmiştir. Bu yüzden aşırı stres her zaman sizlere büyük sorunları beraberinde getirmiştir. Sizler de eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız gerekli olan ilaç  tedavisi ve benzer tedavileri hemen uygulamanız sağlıklı bir yaşam noktasında önemlilik arz etmektedir. Aşırı stresin belirtisi olarak görülen karıncalanma sorununu çözmek için stresi ortadan kaldırmak gerekir. Karincalanma.com adresi üzerinden hemen bu sorunun çözümüne ilişkin bilgileri edinebilirsiniz.


Yazar: meliketatar 18-04-2021, Saat: 21:59 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Yaşam alanı dekorasyonunda pek çok aksesuar kullanılmaktadır. Bu aksesuarlardan biri olan kanvas tablolar farklı çizim teknikleri ile hazırlanmaktadır. Doğa resimleri, portreler, kişiye özel tasarımlar, ünlü ressamlara ait başyapıtlar gibi çeşitli şekillerde hazırlanabilmektedir. Ünlü ressamlar başyapıtlarındaki derin anlamı tablo çizimlerine yansıtmışlardır. Günümüzde ise bu eserler taklit edilerek tablo haline getirilmekte ve satışa sunulmaktadır. Ev, ofis gibi pek çok yaşam alanında tercih edilen kanvas tablo modelleri kullanıldığı alana modern ve sanatsal bir hava katmaktadır. Tablo 360 Türkiye’nin online tablo mağazası olarak hizmet vermektedir. Başyapıtlar, Atatürk portreleri, şehirler, manzaralar, çiçekler, fotoğraf, ünlüler ve film afişleri, Osmanlı, hayvanlar, yiyecekler, vintage, pop art, çocuk odası tabloları gibi farklı kategorilerde ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Kanvas tablo modelleri dekorasyon ürünleri arasında en fazla ilgi gören ürünlerdendir. Yağlıboya tablo, kanvas tablo gibi tablo çeşitleri yaşam alanlarının dekorasyonunda tamamlayıcı öge olarak kullanılmaktadır. Tablo 360 müşterileri için en çok tercih edilen tablo modellerini güncel tutmakta ve kaliteli bir şekilde satışa sunarak teslimat sürecinde de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Atatürk tablo, çiçek tablo, manzara tablo, vintage tablo, başyapıt tablo gibi tablo çeşitlerini en iyi kalitede en uygun fiyatlarla alabileceğiniz Tablo 360 firmasına www.tablo360.com web sitesi üzerinden erişim sağlayabilir, yüzlerce tablo çeşidi içerisinden aradığınız tablo modelini bularak kolayca tek tıkla sipariş verebilirsiniz.


Yazar: Kalavun54 18-04-2021, Saat: 00:46 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Site Adı: Doğada Kamp | Kamp ve Dağcılık Hakkında Her Şey
Açıldığı Tarih: 12-01-2021
Site Konusu: DogadaKamp.com; Sizlere Kamp Alanları, Kamp Yerleri, Yürüyüş Parkurları, Kamp Yemekleri Hakkında Detaylı ve En Doğru Bilgileri Verir.

Turizm cenneti olan ülkemizde birçok doğal Kamp Alanları bulunmaktadır. Doğada kamp yapmak çok zevkli bir aktivitedir. Şehrin gürültüsünden kaçmak isteyen kişiler için ülkemizde ücretsiz şekilde kamp yapılabilecek birçok alan bulunmaktadır. Şehirlerimizde artan nüfusu da bağlı olarak gürültü ve hava kirliliği çok fazladır. Bu yüzden de insanlar kamp yaparak temiz havada doğanın tadını çıkartmak için kamp yapmaktadır.

Dogadakamp.com olarak ülkemizde kamp kurabileceğiniz alanların tanıtımlarını yapmaktayız. Antalya'nın Kaş İlçesi'de kamp yapmak için en elverişli bölgelerin başında gelmektedir. Eşsiz doğa güzelliklerine sahip bu ilçede denize sıfır olarak kamp yapabilir, yeşilliğe ve doğaya doyabilirsiniz. Akdeniz'e direkt olarak kıyısı olan Kaş'ta nüfus 2020 sayımlarına göre 60,839 olarak ölçülmüştür. Tabi ki turizm sezonunda bu sayı artmaktadır. Kaş Kamp Alanları bağlantısından bu nezih ve doğa harikası bölgede kamp yapabilirsiniz. İnceboğaz Plajı ve Kaş Uyuyan Dev bölgeleri kampçıların uğrak alanları arasında yer almaktadır. Bu bölgelerin detaylı tanıtımları web sitemizde incelenmiştir.


Yazar: ayfareli 17-04-2021, Saat: 23:45 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Web site tasarımı

Dijital pazarlama ekibi olarak bizler size özel esnek bir yapıda olan ve müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek tarzda web siteleri oluşturarak kullanıcıların verimli bir şekilde hizmet alabilmesini sağlamaktayız. Web site tasarımı ve çok daha fazlasını sizlere hızlı ve tamamen güvenli bir şekilde sunuyoruz. Profesyonel hizmet denildiğinde aklınıza gelen tüm bilgileri hemen web sitemiz aracılığı ile elde edebilirsiniz. SEO ve diğer hizmet türlerimizi inceleyebilir web sitenizin ihtiyacı olan konularda destek alabilirsiniz. İnternet sitesi için olmazsa olmaz konulardan birisi SEO'dur. SEO işletmenizi ve internet sitenizi dijital ortamda çok daha geniş kitlelere tanıtmaya yarar. Böylece arama motorları üzerinden çok daha fazla verim alarak daha fazla kitlelere erişmenizin kapısını aralar. Bu doğrultuda SEO ve diğer dijital pazarlama ürünleri için hemen web sitemiz ile irtibat kurabilir ve bu özel hizmet deneyimiyle tanışabilirsiniz. istanbuldijitalpazarlama.com adresi sizlere hizmet sunmak için hazır olarak beklemektedir.

Teklif Almak için: https://istanbuldijitalpazarlama.com/pro...teklif-al/

HAKAN KELEŞ (+90 532 167 1440)
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
www.istanbuldijitalpazarlama.com

H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No: 1/A Perpa Ticaret Merkezi
Kat 7 B Blok Mavi Avlu No 1073 Okmeydanı İstanbul 34384 Şişli
Vergi Dairesi: Şişli – Vergi No: 65128343866 – Ticaret.Sic.No: 66211-5
Telefon ile ulaşmak için: (10:00-20:00 Pazartesi-Cumartesi) – 0 212 931 65 66
Müşteri Hizmetleri: 0850 677 1020
Acil Durumlar İçin Cep : 0532 167 1440
Sorumlu Kişi : Hakan KELEŞ


Yazar: meliketatar 17-04-2021, Saat: 15:57 - Forum: Yeni Web Siteleri - Yorum Yok

Evlilik birliğinin devam edememesi veya sağlıksız bir şekilde devam etmesi gibi durumlarda başvurulan boşanma işlemleri boşanma avukatları araçlığı ile halledilmektedir. Erzurum boşanma avukatı hizmeti veren isimlerden biri olan Avukat Harun Raşit Özdemir tüm eğitim hayatını Erzurum’da geçirmiştir. Avukatlık mesleğindeki deneyimleri sayesinde aldığı davalarda her zaman en iyi şekilde sonuçlar almayı hedefleyen ve her müvekkili ile özel olarak ilgilenen avukat işini en iyi şekilde yapması ile bilinmekte ve bu nedenle güven duyulmaktadır. Aynı zamanda Erzurum ceza avukatı olarak da hizmet veren avukat hukuki işlemlerinizde sizler için en iyi yolları bularak talep ettiğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlamayı amaçlamaktadır.

Hukuki işlemlerin herkes için daha yaygın bir hale geldiği günümüzde pek çok insan hukuki işlemlerinde yanında olacak ve hukuki işlemleri müvekkilleri adına yapan iyi bir avukata ihtiyaç duymaktadır. Erzurum en iyi avukat tavsiyelerinden biri olan Avukat Harun Raşit Özdemir 1993 yılında dünyaya gelmiş, Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi başarıyla tamamlamıştır. Verdiği kaliteli hizmetler neticesinde Erzurum avukat önerileri listesinde yer alan Avukat Harun Raşit Özdemir ceza, boşanma gibi hukuk dallarında avukat müvekkil gizliliğine önem vererek başarılı işlere imza atmaktadır. Avukat Harun Raşit Özdemir’ den avukatlık hizmeti almak için avharunrasitozdemir.com web sitesini ziyaret edebilir, site içerisindeki iletişim bilgileri sayesinde Avukat Harun Raşit Özdemir ile iletişime geçebilirsiniz.